Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.09.15, 09:58   #1
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1654
Ettiği Teşekkür: 33017
Aldığı Teşekkür: 32006
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Post Erdoğan, Nokta Dergisi’nin Kapağı Hakkında Konuştu

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Nokta Dergisi'nin kendisini konu alan 'şehit cenazesinde selfie' kapağı hakkında çok sert açıklamalar yaptı.

Nokta Dergisi’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’nı ‘şehit cenazesinde selfie çekerken’ montajladığı kapağı sebebiyle dergi için toplatma kararı çıkarılmıştı. Erdoğan, bu yapılanın ş erefsizlik ve alçaklık’ olduğunu söyleyerek, ‘bedelini ödeyecekler’ ifadelerini kullandı.

Erdoğan, Nokta Dergisi’nin kapağıyla ilgili şunları söyledi;

“HAYATIMDA SELFIE YAPMADIM… BUNU YAPANLAR ŞEREFSİZ, ALÇAKTIR!..”

“Bunun adı basın özgürlüğü olamaz ben hayatımda selfie yapmış değilim. Bazı insanlar bunu yapabilir, ben yapmıyorum. Ben bir şehit tabutuna sırtına dönebilecek kadar ş erefsiz değilim. Onlar bunu yapabilecek kadar ş erefsizdir, alçaktır. Avukatlara gereken talimatı verdim. Şehidin bizim dünyamızdaki anlamı bu değildir. Ama onlar için anlamı böyleyse kendi fotoğraflarını koyarak veya peşinden gittikleri zatın fotoğrafını koyarak yapsınlar. Bunların bedelini ödeyecekler.”

Kaynak

Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti.