Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.09.15, 10:56   #9
Defective1907
Tam Üye

Defective1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 45
Ettiği Teşekkür: 599
Aldığı Teşekkür: 1375
Rep Derecesi : Defective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura aboutDefective1907 has a spectacular aura about
Ruh Halim: Saygin
Standart Cevap: CHP’nin İktidar Olma Niyeti Yok! | Rahmi Turan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Kürt kökenli vatandaşların büyük çoğunluğu HDP ye oy verdi. Gayet normal.

Bunun dışında ortada gezinen, bir partiye sıkı sıkı bağlı olmayan sol seçmenler de HDP ye oy verdi. HDP nin asla sol parti olmadığı da aşikar, bunlar nasıl solcu ise.. Sol da etnisitecilek olmaz, bölücük hiç olmaz...

CHP den oy kaybı yoktu ki. Oy oranı yine aynıydı, sadece akp nin oylarında düşme olmuştu.

* * *

CHP ne yaparsa yapsın alabileceği oy oranı bu kadar. 1-2 puan daha yukarı çıkabilir, hepsi bu. Emekliye 2 maaş ikramiye, mazotun çiftçiye 1500 TL satılacağı vs. vaadleri bile akp den oy devşirmeye yetmedi.

Velhasıl, akp nin artık kemikleşmiş oyları var. Yüzde 38 e ne vaad edersen et, ne verirsen ver nafile. Haaaa belki peşin para fikirlerini değiştirebilir..
senin kadar gerçekleri görebiliyorum

HDP nin sol parti olmadığını, Kürt partisi olduğunu ben de savunuyorum...

evet tayyip ağa meydana çıkıp "hepinizin taa aaaa" dese alkışlyacak, oy basacak bi yüzde 38 ne yazık ki var...
Defective1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Defective1907'in Mesajına Teşekkür Etti