Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.09.15, 07:55   #1
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 1654
Mesajlar: 9,563
Ettiği Teşekkür: 33016
Aldığı Teşekkür: 32074
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Post 650 Bin Seçmen Buhar Oldu!..


Yüksek Se­çim Ku­ru­lu­’nun, CHP’­ye gön­der­di­ği seç­men lis­te­sin­den skan­dal çık­tı.

7 Ha­zi­ran’da oy kul­la­nan 650 bin seç­me­nin, 1 Ka­sım lis­te­sin­den si­lin­di­ği an­la­şıl­dı. Kar­şı Ga­ze­te in­ter­net si­te­si­ne ko­nu­şan Ak­sün­ger, 2 Ey­lü­l’­de gön­de­ri­len ilk lis­te­yi, il­ler ba­zın­da tek tek ana­liz et­tik­le­ri­ni be­lirt­ti.

Ak­sün­ger, “7 Ha­zi­ran lis­te­si­ne ba­kın­ca 650 bin ki­şi­nin ka­yıp ol­du­ğu­nu gör­dük. CHP’­nin se­çim gü­ven­li­ği için oluş­tur­du­ğu ekip­teki isim­ler­den bi­ri da­hi lis­te­den si­lin­miş” dedi.

Ak­sünger, 20 Ey­lü­l’­de ge­le­cek ye­ni lis­te­yi bek­le­dik­le­ri­ni ve dü­zelt­me­le­rin ya­pıl­ma­mış ol­ma­sı du­ru­mun­da se­çim gü­ven­li­ğin­den söz edi­le­me­ye­ce­ği­ni de söy­le­di.

Kaynak


__________________


Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti.