Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.15, 00:27   #23
Livan
Tam Üye

Livan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 225
Aldığı Teşekkür: 1354
Rep Derecesi : Livan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: MHP’de Meral Akşener Bombası

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
Bu konuda yanlışın var.

Toplantı başka bir amaçla yapılmıştı ve siyasi değildi. Pkk bayrakları açılınca CHP liler alanı terk ettiler... Bunu TV de CHP liler bizzat söyledi.
Terkettiklerini dinlemedim. Doğru yapmışlar. Aslında benim asıl söylemek istediğim Real, parti aday listelerinde herkesi memnun etmek öyle kolay olmaz. Kılıçdaroğlu'nun yerinde olmak hiç istemezdim. Herkes Kılıçdaroğlu'nun CHP'yi iktidara taşımasını istiyor, bekliyor, haklı olarak tabii ki. Ben de bekliyorum. İktidar olmak için ne yapmanız lazım? Bu halktan oy almanız lazım. Patagonya'dan halk ithal edecek hali yok Kılıçdaroğlu'nun. Bu halkın büyük bir kısmı bildiğiniz AKP seçmeni. Bir kısmı Kürt, bir kısmı da milliyetçi. CHP biraz AKP seçmenine yanaşacak, biraz kürtlere yanaşacak, biraz da milliyetçilere. İçlerine girmediğin insanlar sana oy verirler mi, vermezler. Bu doğrultuda politikalar ve aday tercihleri yapılınca, bu sefer de 'vayy CHP aslından uzaklaştı...!' Ne kadar zor bir iş. Benim genel ilke ve politikalarına, ülkeyi götürmek istediği nihai noktaya bakmak lazım dediğimin anlamı buydu.