Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.15, 17:13   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 542
Mesajlar: 2,817
Ettiği Teşekkür: 21800
Aldığı Teşekkür: 11424
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Hırs ve özenti

HIRS VE ÖZENTİ


Hani biz Atatürkçüyüz ya, hani birilerine göre biz, dini ve itikadi melekeleri zayıf sayılan kişileriz ya, dini ve ulvi hassasiyetler sadece bu düşüncede olanların yüksek uhdelerinde ya, bu anlayışta olduğunu var sayanların din, peygamber, Kur'an sadece göstermelikte olsa onlar için var ya, hani birilerinin anlayışına göre bizde namaz niyaz Tanrı'ya yakarış olmaz ya, dini sadece kendi uhdelerinde var sayanlar, din ve ulvi değerler ile birilerini kandırıp, idarelerine soyunanlar oynadığınız oyun kandırdıklarınızın bir bölümü tarafından da artık biliniyor..

Bulunduğunuz ve işgal ettiğinizi kamu makamları var ya, bırakın makamın ulviyetini oturduğunuz sandelye ve koltuklar dahi sizden şikayetçi olacaklar. Ve siz bu makamlardan gittiğinizde bir daha asla geri gelemeyeceğinizi biliyor, ayrıca başınıza neler gelebileceğinin bizler kadar sizlerde tahmin ettiğinizden çabalıyorsunuz.. Bu makamları bırakmama adına çabalarınız var ya, boşuna, boşuna..

O bizlerde yok var saydığınız dini hassasiyetler ve vicdani duygular var ya, Tanrı ile bizim aramızda.. Sen nerden bileceksin ki?
Biz sizler gibi değiliz, bir elinde Kur'an, dilinde yalan, götürdüklerinin hepsi haram!

Hayat felsefeniz korkaklıklar, sıkıştığınızda mağduriyet edebiyatı ile dolu, güçlü olduğunuzda ise mağdur ettiklerinizin sayısı her konuda milyonları bulur. Çünki; mağdur ettiklerinizin çoğu mağdur edebiyatı yaparak oylarını aldığınız saf ve sufilerin bir bölümü.

Önemli olan nedir bilirmisiniz?
Demokratça, babayiğitçe güçlü olanların gücü elinde tutanların gerçeği yüzülerine söylemek, haykırmak!

Hak adına, hukuk adına, demokrasi adına, özgürlük adına, hukuksuzluğunuzu meydanlarda haykıranlara, basında yazıp çizenlere, haber yapanlara, işi Gazetecilik olanlara işinize gelmeyen yazı, karikatür, resimler, dolasıyla baskı üstüne baskıyı devlet güçlerini arkanıza alarak yapıyorsunuz.. Devletin resmi güçleri yetmiyormuş gibi birde yeni yetme Gangaster çeteleri ile saldırıp sindirmeye, korkutmaya bu sayede yerinizi korumaya çalışırsınız..Bunun adına literatürde devlet terörü denir. Halka hizmet ile görevli kurumsal kimliği olan devleti teröre bulaştırırsanız. devlet değil siz terörist olursunuz.


Önemli olan nedir bilirmisiniz?
Yandaşların, yoksulluğunu istismar edip, gıda kolisi, kömür yardımı ile kandırdıklarınızın alkışları değil, gerçek manada zayıf olanların sevgisini kazanmaktır. İşte sizde olmayan haslet budur!


Önemli olan nedir bilirmisiniz?
Hiç kafanızı yastığa koyduğunuzda bir günün muhasebesini yaparak yalan söylememe adına Tanrı'ya yalvardınız mı? Çünki; siyaset hayatınız boyunca bir gün öncesi ve sonrası hiç birbirini tutmamış basına yansımış yalanlar ile doludur.


Önemli olan nedir biliyormusunuz?
Maddiyatın, hangi yoldan gelirse gelsin suni yoldan kazanılan çok paraların insana, ailesine, çocuklarına mutluluk ve huzur getirmediğidir. Sorarım, siyaseten zirvede olanlara, yarım papuçla başladığınız siyaset, vardığınız eriştiğiniz makam sizi dünyanın en zengin siyasetçileri arasında sıralamaya sokmuş, mutlumusunuz? Tanrı'ya hiç yalvardığınız oldumu? Tanrım zenginlik verirsen mutluluğumu alma, güç verirsen beni kendini beğenmiş mağrur ve kibirli kılma, verdiklerinden dolayı muhakeme yeteneğimi elimden alma her muhalif olana kişiliğime hakaret etti diye dava açtırma dedinizmi?

Önemli olan nedir biliyormusunuz?
Narsist görüntüsü vermemek! Kendinizi sevin sevinde, kendinizi sevdiğiniz gibi başka insanlarıda sevmeyi öğreniniz! Yatın kalkın, önce Tanrı'ya sonra nimetlerini ve makamlarını kullandığınız yüce Türk milletine şükrediniz!
Ve Tanrı'ya yakarırken; verdiğin aklı, izanı, vicdanı rahmani yolda kullanıp Türk milleti çıkarlarına kanalize edeceğinize Tanrı katında yemin ediniz. Nasıl olsa Meccliste yaptığınız yeminlerin farkında değilsiniz. Hiç değilse Tanrı katında yemin edinde unutmayın!


Eyyy ben benim ben kimim? Diyenler!
Özenip, hayal ettiklerinizi yaşayanların akıbetleri Mübarek oldu, Mursi oldu, Mussolini oldu, Hitler oldu. Özenti ve hırs tarihin sizi lanetler ile anması için yeterli!


21.09.2015
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti