Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.09.15, 22:13   #33
Livan
Tam Üye

Livan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 225
Aldığı Teşekkür: 1354
Rep Derecesi : Livan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: MHP’de Meral Akşener Bombası

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi defective1907 Mesajı göster
Meral Akşener hiçbir zaman AKP vekili olmadı...
Alıntı:
sadece kurucu üye olacaktı, sonra vazgeçti...
REFAHYOL da da İçişleri Bakanıydı...
AKP le ilişkisi bundan ibaret...
Evet doğrudur. Teşekkür ederim defective. Bir çeşit geçmişi var o şekilde ve aklımda öyle kalmış.

Alıntı:
Bu abimiz, sanırım fazla AKP medyası okuyor...
Ivır zıvır trollerini okumuyorum ama okuduklarım oluyor. Merak ediyorum tabii ki.
Alıntı:
Gamze İlgezdi'nin üstünü çizmek, CHP üyelerinin tercihini çizmektir...
Alıntı:
istersin istemezsin, CHP ön seçiminde 1.bölgede 1.sırayı elde etmiştir...
Perinçek'ten gelecek oy gelmesin...
Kılıçdaroğlu'nu PKKlı yapacaksın, ABD uşağı yapacaksın, cemaat köpeği yapacaksın, sonra diceksin ki "baba ittifak yapalım da bi sandalye bana veriver..."
olmaz öyle şey...
ayrıca G.İlgezdi ile ilgili bu haberleri çıkaranlar belli...önce ağalarının yolsuzluklarına "paralel, darbe girişimi" gibi uydurmalar üretmesinler, kendi çöplüklerini temizlesinler...
sonra Gamze hanımın üç kuruşunun hesabını güderler...
Oyun iyisi kötüsü olmaz can. Oy oydur. Yıllardır Doğu Perinçek için de Amerikan ajanı deyip durdular. Doğu Perinçek'in Amerikan ajanı olduğuna dair bir işarete rastlamadık. Kılıçdaroğlu için bazı siyasi mülahazalarda bulunmuştur, doğrudur. Hiç bişey olmaz. Kılıçdaroğlu'nun bu ittifaka sıcak bakmadığını falan da tam bilmiyoruz. Bir açıklama yaptığını da ben duymadım. Belki de haklı bir gerekçesi olabilir. Ben gökte ararken yerde bulduğumuz oyları da itmeyelim düşüncesindeyim. Birilerini ciddi ciddi ikna edip oy vermesini sağlamaya çalışın, ne kadar zor olduğunu göreceksiniz.

Gamze İlgezdi'nin üzerini çizmek değil derdim aslında. Ancak, üzerini çizmek kaçınılmaz olduğunda, ona ön seçimde oy verenler var diye koruyacak mısınız onu? Akp de aynı şeyi yapmadı mı? Mahkeme sürecinde ne desek şu an yanılırız. İlgezdi'nin mahkemede aklanmasını istemeyenin gözü çıksın tabii ki. Kendi kendilerini mahkemeye vermeleri tek başına itibar edebileceğimiz bir aklanma işareti değildir. Kendileri mahkemeye vermeselerdi de başkaları zaten verecekti. Bekleyip göreceğiz.

Alıntı:
CHP'nin alacağı oy maksimum yüzde 30...
Alıntı:
Tayyip "CHP'ye oy verin" diye propaganda yapsa yine de %30 u aşamaz CHP...
ne yapılsa boş, katılıyorum...
Real de benzer düşüncesini paylaşıyor, farkındayım. Bu düşüncenizi içinde bulunduğumuz sosyal-siyasi şartların sizde meydana getirdiği bir çeşit umutsuzluk duygusu diye anlıyorum. Gerçek öyle değildir ve olamaz. Nasrettin Hoca'ya sormuşlar; 'hoca, gavurlar aya gittiklerini söylüyorlarmış, inanır mısın buna' demişler. Nasrettin hoca, 'inanırım' demiş. 'Nasıl yani' demişler. Hoca da 'şu yukarılarda dolaşıyorlar ya (uçakları falan kastetmiş), azığı biraz daha fazla alırlar, daha uzağa giderler' demiş.

Bundan yirmi otuz yıl öncesini düşünün; Ak Parti zihniyetinin hükumet olmasına imkan ve ihtimal var mıydı? Her şey değişmek ve dönüşmek zorundadır. Sosyal organizasyonlar da canlı organizmalar gibidir. Ak Parti kilo kaybetmeye başladı. Bir kaç kez acile gidecek, iğne serum derken geçici bir süre rahatlayacak. Sonra acile gidecek, sonra yoğun bakım, sonra yokum bakın...