Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.09.15, 01:44   #157
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161601
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Futbol Karşılaşmaları Sonuç Tahmin Yarışması (2015 - 2016)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Deniz Mesajı göster
Yazıyorum Anlamak istemiyorsun daha ne diyeyim benim senin hakkındaki görüşüm belirtiyorum tahammül edemiyorsun insanların düşüncesine karşı saygılı olunmalı bence..(Sabırları zorlama diyorsun ) Ne yapacaksın bilader..
Hala ısrar ediyorsun...

Yahu daha nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Gayet anlaşılır, yalın da yazıyorum üstelik. Durup dururken yöneticileri suçlayan sensin... Duruma açıklık getiriyorum, anlamamazlıktan gelip, hala zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışıyorsun.

Korkma, endişe etme, bu tavırların nedeniyle senden özür bekleyen de yok...

Ne mi yapacağım??? Sence ne yapabilirim? Yapacağımı zaten yapıyorum.. Heee sakın endişe etme, burada kimse bu gibi saçma yazıları nedeniyle yasaklanmış değil. Herkes eşit. Sen yazarsın, yanıtını da alırsın, bu kadar..

Takındığın uslüp neyse, ona göre yanıt alırsın. Tatmin oluncaya kadar da devam edilir.

Tekrar ediyorum, beni salla sen... Sana ne benim ne biçim biri olduğumdan??? Konunun özüne bak. Konunun özünü hatırlıyor musun?

Sanmıyorum... (!)

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.  
ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti