Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.09.15, 02:18   #2
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161457
Aldığı Teşekkür: 177589
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: İlk Maça Kaç Yaşında Gittiniz?

İzmirspor futbol takımının miniklerinde idim. (İzmirspor'dan birçok iyi futbolcu çıkmıştır.) Babamdan adam akıllı fırça yiyince daha da futbolu ağzıma alamaz olduydum.

Çingene lakaplı Arif de, İzmirspor futbol takımından çıkmıştır, gerçekten de top cambazı idi.

O yıllarda Balkanların en büyük stadı Atatürk stadyumu idi. Yapılışını gün be gün izliyorduk, merak işte.

Arif sayesinde birçok milli futbolcuyu kıraathanede ağırlayıp, o günkü milli maç hakkında sohbetlerimiz olmuştur.

* * *

Ortaokul çağlarında arkadaşlar ile toplanır, maçlara giderdik.

Küfürlü tezahüratları anlamadım, anlayamadım, bana çok ters, aptalca, salakça...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.