Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.09.15, 02:29   #3
Cem1907
Uzman Üye

Cem1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 173
Ettiği Teşekkür: 3907
Aldığı Teşekkür: 10189
Rep Derecesi : Cem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İlk Maça Kaç Yaşında Gittiniz?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster
İzmirspor futbol takımının miniklerinde idim. (İzmirspor'dan birçok iyi futbolcu çıkmıştır.) Babamdan adam akıllı fırça yiyince daha da futbolu ağzıma alamaz olduydum.

Çingene lakaplı Arif de, İzmirspor futbol takımından çıkmıştır, gerçekten de top cambazı idi.

O yıllarda Balkanların en büyük stadı Atatürk stadyumu idi. Yapılışını gün be gün izliyorduk, merak işte.

Arif sayesinde birçok milli futbolcuyu kıraathanede ağırlayıp, o günkü milli maç hakkında sohbetlerimiz olmuştur.

* * *

Ortaokul çağlarında arkadaşlar ile toplanır, maçlara giderdik.

Küfürlü tezahüratları anlamadım, anlayamadım, bana çok ters, aptalca, salakça...

Küfüre bende karşıyım ama elimizi vicdanımıza koyalım,hangimiz küfür etmedik ki?Şimdilerde bayanlar bile küfür ediyor.Onaylamak iyi değil ama futbol işte!Bunlar neticede oluyor.İnsanlar hayatın zorluklarından sonra futbol sahalarında deşarj oluyorlar.Bu sadece Türkiye'de değil,her yerde böyle,maksat kavga ve bilhassa ölümle neticelenen olaylar çıkmasın!