Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.09.15, 12:39   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Kin ve nefret

KİN VE NEFRET


Sanırım bundan sonra ülke idaresine talip olan, siyaset yolu ile bu noktalara gelmeye çalışanlardan, tıpkı insan taşımacılığı yapanlardan istenen ehliyet yanında birde "psiko teknik" belgesi istendiği gibi, benzer bir belgenin özellikle politikacı olanlardan oy zamanı istememiz gerekecektir. Nedeni? Niçini?


İlkesizlikleri, tutarsızlıkları, dün söylediklerinin bu gün tersini söylemeleri, tepki çeken gafları, kırdıkları potlarının infiale dönüşmesi ile ben öyle demek istemedim sözlerim yanlış anlaşıldı, tevil ve takiye yolu ile zihniyetlerini ve asıl niyetlerini gizlemeye çalışmaları, ülke idaresine geldiklerinde bırakın devlet adamlığını, teknik nosyondan, idari bilimlerden, hukuki yoksunluktan Türkiye Cumhuriyeti devletinin başını belalara, telafisi zor sarmala doladıkları bu güne kadar gördüğümüz her konuda yetenek yoksunu idareci geçinenlerin varlığından, varlıkları ile Türkiye Cumhuriyeti devletine ve Türk milletine istikrarsızlık adına ne varsa yaptıkları aşikar ve açık olduğundan, yukarıda değinilen belgenin artık istenmesi kaçınılmaz olmuştur..


Yüksek malumlarınız önümüzdeki ay Ekim 2015. Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşunun 92.ci yılı yaklaşık 30 gün sonra kutlanacaktır. Büyük önder Cumhuriyetin kurucusu, övgüleri, ilkeleri, ve öngürüleri ile Cumhuriyetin manevi banisi Mustafa Kemal Atatürk, 29 Ekim 1933 yılında ve 10. yıl nutkunda, 29 Ekim Cumhuriyet bayramını en büyük bayram olarak Türk milletine bayram olarak ilan etmiştir.

Cumhuriyetin, Cumhuriyeti taçlandıran en önemli özellik ve ilkelerinden olan laikliğin düşmanı olanlar, Kubilay gibi vatan evlatlarının kafasını kör bıçakla kesecek kadar canavarlaşan Derviş Mehmet'lerin soyundan ve zihniyetinden gelenlerin iç düşman olarak varlıkları sürdü, günümüz son 13 yılına damgasını vurdu.

Cumhuriyet ve Atatürk ilkeleri ile savaş halinde olanların oy ve iktidarda kalma adına neler yaptığı, ucuz ama milli hasletlerimize zarar verici davranışları, etkinlikleri olduğu görüldü gözlendi, milli olan ne varsa yok edilmeye çalışıldı, din tarikat, cemaat, dernekler, kurumlar olarak halkımız bölündü, Halkın bir bölümüne düşman muamelesi yapılarak Eyyy diye başlayan sahte Arslan kükremeleri ile Türk milletini bölücü söylemleri bir tarafa, hakaretler ile sindirmeye çalışanlar, bu gün Türkiye'nin en önemli makamlarını işgal etmeye devam ediyorlar, ederkende Cumhuriyeti ve ilkelerini törpülemekten geri kalmıyor, yarattıkları seçkinler sınıfı içinde yaşam sürüp, kendilerine eleştiri getirenlere sen kim oluyorsun, haddini bileceksin diyerek devlet büyüğü rolünü oynamaya devam ediyorlar. Halbu ki, siz kim? Devlet büyüğü olma kim? Siz olsanız olsanız halkın küçüğü olursunuz be hey gafiller!


Mezhep, tarikat, kendi yarattıkları dinin ritüelleri ile, yandaşlarının ve toplumsal yanılgı oylarının desteği ile siyasal ve mali çıkarları dışında hiç bir düşünceleri olmayan, her fırsatta Cumhuriyet ve ilkelerinin, Atatürk değerlerinin yok edilmesine çalışanlar, ulusal çıkarlardan ve Atatürk milliyetçiliğinden bir haber olanlar, şunu iyi biliniz! Cumhuriyet ve ilkeleri siz gittiğinizde fabrika ayarlarına geri dönecektir. Sizler ise yaptıklarınız ile kalmayacak, bunların bir hesabının olacağını da bileceksiniz. Halkının bir bölümünü kemdilerine karşıt olduğu için düşman ilan eden, kin ve nefret söylemleri ile halkın arasına nifak sokanlardan bu ülke insanı artık ehliyet belgesi istemelidir.


26.09.2015
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.