Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.09.15, 00:58   #6
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131199
Aldığı Teşekkür: 42589
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: PKK Saldırısında 1 Çocuk Öldü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cem1907 Mesajı göster
İnternet ortamında hangimiz istediklerimizi tam olarak yazabiliyoruz ki Sayın Çetin Bey?Bu ülkede eften püften sebeplerle insanlar içeri giriyor.Bence olay sırf Pkk olayı değil!Öldür öldür bitmiyorlar nedense;demek farklı bir durum var ortada!İşte o duruma burada girmek istemem!

Fazla farkli bir durum degil, "Trakyali olarak" Komsumuz olan Makedonyali bir Vatandisimizin bile, Ölüm Fermanini öyle imzalamistilar.

Halbuki Cihan savasindan sonra bile bunlar, Kubilayi Kahpece katletmislerdi.

Sehitlerimizi Kelle yapip, Teröristlere Sehitlikler yapilmis durumda.

Bir taraftan Salafi Dini Kitaplarini Kur´an olarak bunlara yuttururlarken, Cocuklarinin, Bebeklerini Namusuna göz dikmis Sapik olduklarini delillerle gösteriyoruz, halen ayni plagi caliyorlar.

Hadi dersin köse basinda kapilmis bir sözcüktürler, oda degil.

Bir zamanlar bende bu I*´lerle beraber geziyordum, Toplantilarina gidiyordum.

Evlerdeki toplantilarda acaip baski yapiliyor ev sahiplerine, gözlerimle gördüm, sorular sordum.

Sorular sordum diyede, Düsman ilan edildim.

Benim evime geleceklerde bu sekil baski yapacaklar heee, Diskapi az gelir bunlara, Balkondan ucarlar!.

Söyle düsünüyorumda, iyiki Gelibolu Sehitleri, bunlari daha evvel görmedi!.

Yoksa Kuyruklarina tenekeleri baglayip, Mahalle Mahalle kovalarlardi bunlari.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.