Tekil Mesaj gösterimi
Eski 28.09.15, 01:08   #7
Cem1907
Uzman Üye

Cem1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 173
Ettiği Teşekkür: 3907
Aldığı Teşekkür: 10189
Rep Derecesi : Cem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: PKK Saldırısında 1 Çocuk Öldü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Insanlikarayan Mesajı göster
Fazla farkli bir durum degil, "Trakyali olarak" Komsumuz olan Makedonyali bir Vatandisimizin bile, Ölüm Fermanini öyle imzalamistilar.

Halbuki Cihan savasindan sonra bile bunlar, Kubilayi Kahpece katletmislerdi.

Sehitlerimizi Kelle yapip, Teröristlere Sehitlikler yapilmis durumda.

Bir taraftan Salafi Dini Kitaplarini Kur´an olarak bunlara yuttururlarken, Cocuklarinin, Bebeklerini Namusuna göz dikmis Sapik olduklarini delillerle gösteriyoruz, halen ayni plagi caliyorlar.

Hadi dersin köse basinda kapilmis bir sözcüktürler, oda degil.

Bir zamanlar bende bu I*´lerle beraber geziyordum, Toplantilarina gidiyordum.

Evlerdeki toplantilarda acaip baski yapiliyor ev sahiplerine, gözlerimle gördüm, sorular sordum.

Sorular sordum diyede, Düsman ilan edildim.

Benim evime geleceklerde bu sekil baski yapacaklar heee, Diskapi az gelir bunlara, Balkondan ucarlar!.

Söyle düsünüyorumda, iyiki Gelibolu Sehitleri, bunlari daha evvel görmedi!.

Yoksa Kuyruklarina tenekeleri baglayip, Mahalle Mahalle kovalarlardi bunlari.
Çok şey yazılır,söylenir de neyse!Sadece kısaca şunu belirteyim;bu ülkenin iki büyük sorunu vardır:

Araplaşma ve terör!Araplaşma'yı birinci sıraya koyma bir nedenim var,zira Atatürkçülük(= Çağdaş milliyetçilik) olsaydı diğerleri'nin defteri çoktan dürülmüştü!

Çetin Bey,daha da yazmam bu konuda!..