Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.09.15, 01:23   #25
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131255
Aldığı Teşekkür: 42646
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yeşilköy Oldu Arapköy

Demir Perde süresince, Bulgaristandan her 10 senede bir Vatandaslarimiz Türkiyeye saliniyordu.

Cadir Kentler, sunlar bunlar derken, oranin Halkida biraz zorlanmis oluyordu.

Eninde sonunda ama, yeniden zor dönemler arkalarda birakiliyordu.

Cingenelerimize bile sahip olup, onlara Mal ve Mülk edinmelerinde yardimci olup, yerlesmelerini sagladik.

Durun durun, Almanyadan bahsetmiyorum, eski hatirimda kalan Türkiyeden.

Suriyede olan bizim savasimiz degil desem, yeniden kemdimi aldatip, yalan atmis olurum.

Nasil O zamanin *****lari Dogu Anadoluda Bacilarimizi oynattigi gibi, simdi Dogu Anadolunun biraz daha Dogusunda, Bacilarimizi satmaya basladilar.

1919´da biz onlardan kurtulmaya basardik, Sinirlarin öbür tarafindaki bacilarimiz basaramamisti.

Halbuki Dedelerimin Kardesleri, seneler sonrasina bile, Balkanlardan Vatandaslarimizi Anavatana getirmekle mesguldüler.

Dogu Anadolunun arkalarindaki Bacilarimiz ney oldu?.

Simdi burada Almanyada bile, Suriye Problemi diye konular aciliyor.

Inanin bana, Bu Alman Fasistlerin Agizlarinin Payini veriyorum.

Kuvvetli olunca, Insan daha kolay yardim edebiliyor, bu bir gercek.

Ama bizleri Kuvvetsiz düsüren Hashasi Birlikleri degilmi?.

Köylülerin bile Topragini calip, Madenlerde Geberten.

Milli Firmalari Dis Mihraklara satanlar.

Milleti Makarna ve Kömür cuvallarina mecbur birakan.

Haklarini ellerinden alip, Taseronlara köle saglayan.

Iste böyle bir zamana geldigimiz icin, dis Mihraklar burda Türk´ü Türk´e düsürdü.

Bu Dis Mihraklar, Gelibolunun acisini cikartiyorlar, Sehit verdikce, Göbek atiyorlar!.

Haydi Kardeslerimizle yeniden BIRLESME ZAMANI GELDI.

KARDESLERIMIZI BAGRIMIZA BASIP, HASHASILERI YENIDEN AK-DENIZE DÖKME ZAMANI GELDI.

TÜRK TÜRKE KIRDIRMAYIN BIR BIRINIZI.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.