Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.09.15, 00:13   #43
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161588
Aldığı Teşekkür: 177624
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Hac’da Facia: Mina’da Çıkan İzdihamda 717 Hacı Öldü

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
@ReaL çokta ağır değildi aslında ama o vatandaş o şekilde mutlu oluyor. Biz onunla öyle anlaştık. Hem benim tarzım bu. Ayrıca sen yokken kendisi çok daha ağır sözler söyledi yandaş medya tarafından anında silindi neyse bunlara gerek yok şimdi

Hem adaletin kestiği parmak acımaz olursa bir hatamız kır kalemimi hakim amca.

Bu serzineşlerin yeri burası değil. Olabildiğince objektif olmaya çalışıyorum. Hakaret olmadığı sürece benim açımdan sorun yok.

Arada bir toplandığımız 5-6 kişiden biri akp li. Ona bile katlanabiliyoruz. Bahse konu kişi bayağı da donanımlı.

Benim açımdan sen çerezsin. Zira çok eski tarihlerden bihabersin.

Hem Atatürk'ü benimseyeceksin, hem tam özgürlük diyeceksin, hem herkesin yaşamı kendini ilgilendirir, müdahale olmayacak diyeceksin, hem alkol alacaksın, hem de akp li olacaksın, burada bir tuhaflık var...

* * *

Silkin kendine gel Slower... Tamam küçüklükten beri beynin yıkanmış olabilir, yine de kurtulabilirsin. Şimdi olmaz, belki askerde...

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.