Tekil Mesaj gösterimi
Eski 01.10.15, 00:35   #39
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131062
Aldığı Teşekkür: 42520
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Yeşilköy Oldu Arapköy

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Sevda Mesajı göster

Bunları da oturduğum yerden yazıyorum, bilgine.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Zeynep Mesajı göster
Dükkanınıza giren hırsızla, birkaç kendini bilmezle kıyıya vuran ufacık cesedi bir tutuyorsan evet haklısın oturduğun yerden yazıyorsun.
Her halde hepimiz oturdugumuz yerden yaziyoruz, bazilarinin ufugu, bazilarininda zarari büyük.

Herhalde sahile vuran cocugunda gelecegine bakipta hareket eden yok burada.

Öbürtürlü olsa, Mercedes´in bir Reklami Dünya icin Mühim olurdu.

O reklamda, Mercedes zamaninda Hitlerin Köyünden gecerken, Sokak ortasinda Hitleri görmüs, hemen cignemis gecmisti.

Protestolar yüzünden O reklam hemen silindi.

Burada Almanyadada bazi semtlerde, Hastanelerin Dogum bölümlerinde sahislar burunlarini cama dayayip, su Ahmet, bu Mehmet, su Cemile diye adlandirip, Soylarinin kurudugundan bahsetmekte.

Halbuki bunu kolay cözebilirlerdi, Burunlarini Cama dayayacagina, baska faaliyetlerde bulunsaydilar, soylarinin kurumasida söz konusu olmazdi.

@Sevda bak sende ne güzel söylemissin, bizim "ITLERLE" Suriyeli ITLER birlesmis diye, sadece bunu her Mülteciye kiyaslamak yanlislik olur.

Simdi sanirsam 2009 senesindeydi, Wiesbadenen arkalarnda, Eltwillede bir Satoyu tamir ederken, Elektrikli su isitma tesisatini söküp, bunlari yanimda calisan Bulgarlara hediye ediyordum.

Patronlari gelip olayi gördügünde, iscilerinin elinden onlari almaya calistiginin farkina vardigimda, cok kizmistim.

Birde yaptiklarinin Hirsizlik oldugunu söylediginde iyice tepem atmis az daha Patronlarini dövecektim.

Bunun haricinde yeniden, Kendisinin ne doymaz Mahlük oldugunu, Senelerce Caldigi halde, halen Gözünün doymadigini yüzüne vurmustum.

Neyse bu simdiye kadar gördüklerim.

Bunun haricinde, Osmanli zamaninda kalan Hesaplasmayi sürdüren Impereyalist Devletler bak Soydaslarimizi ne duruma getirdi.

Kendileri vurmaya bile Lüzum görmüyorlar, Baraji yerli yerine koyup, Baraji doldurdular, simdi barajlari yikip, Kendi Kendimizi yememizi bekliyorlar.

Tabiki Ag´dan kacip Avrupaya ayak atabilenlerdende bunlar Nasibini almakta.

Sayet simdilik bu Akin yüzünden Angela Merkel´in Popülerligine göz atarsaniz, belin altina düstügüne sahitlik yaparsiniz.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.