Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.10.15, 22:55   #53
SerseriGezgin
Cehennem Yolcusu

SerseriGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1428
Ettiği Teşekkür: 29582
Aldığı Teşekkür: 32375
Rep Derecesi : SerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardırSerseriGezgin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Yeşilköy Oldu Arapköy

Ben ve benim gibi insanlar bu tablonun olacağını defalarca söylediler.

Hiçbirşekilde ciddiye alınmadık.

Devletin izlediği politika sonucu "Şam"da namaz kılma hayali kılanların bırak "Şam"ı "Şam"ın bile yüzünü göremeyişi, bu konuda desteklenen katil bir IŞID varlığı, suriyeli alevi kürt ve türkmenlerin davalarında yalnız bırakılması, KCK gibi dengesiz bir konseyin kucağına bırakılmaları, vatandaşın suriyede yaşananlara sessiz kalması, toplumsal baskı kurmamaları ve "yiyin birbirinizi" anlayışı bugün bu çaresiz insanların bir bedel olarak bu ülkeye yığılmalarına sebeb oldu.

Bu kısacık paragrafı dahada uzun açabilirim ama yaşananlara bakılınca bunu anlamak için kahin olmak gerektiğini düşünmüyorum.

Yaşananlardan sadece devlet değil halkta suçludur. Ve halk bu bedeli ödemelidir.

Kişisel olarak suriyelilere bir garezim bile yok.. Burda yazılan yorumların çoğuda bir üstünlük bir horgörmüşlük görüyorum. Bugün gördüğümüz işaretler yarın ne gibi tehlikelerin habercisi olacağını kimse bilmiyor.

"Öngörülemeyen sonuçlar"...

Bu cümleyi iyi düşünün..

Geçen zamanın cevapları, bugünün sorularına ışık vermiyor, geleceği de belirsiz kılıyor.

SerseriGezgin Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz SerseriGezgin'in Mesajına Teşekkür Etti.