Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.10.15, 02:37   #15
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Fuat Avni’den Yeni Bilal Erdoğan İddiaları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Üç parti bir şekilde anlaşıp, var olduğunu söyledikleri yolsuzlukları bir bir ortaya döküp, hesabını da sorabilirlerdi...
Tek engel mhp... İki iki daha nasıl dört yapıyorsa, bu kadar net... Bak yine sinirlendim sanki yahu.

@ReaL, Bütün yazdıklarına katılıyorum ve ilave olarak diyebilirim ki,
7 Haziran seçimlerinden sonra üç parti CHP+MHP+HDP koalisyonu olsaydı ve AKP'den hesap sormanın yanında Güneydoğu sorununa barışçı ve bölünme dışı bir çözüm arasalardı bu günkü şehitlerde olmazdı, kansız bir çözüm olabilirdi.
Yine iddia ediyorum ki,
bu gerginliğin iki uç noktası olan MHP ve HDP bir araya gelmedikçe, oluk oluk kan akmaya devam edecektir.
Bu kanı ancak MHP ve HDP'nin onayı (oluru) durdurabilir,
eğer iki taraftan birisi kabul etmez ayak diretirse yıllar boyu şehitlere ağlar dururuz.