Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.10.15, 02:48   #18
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161533
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Fuat Avni’den Yeni Bilal Erdoğan İddiaları

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Maviş Mesajı göster
Konu istemecisine olsun bakalım..10 adet yeterli sanırım, özgün içerik,copypaste felan değil, anlaştık.
Tamam.

Açıklık getireyim. akp tek başına iktidar olur demiyorum, seçimden birinci parti çıkar diyorum.

Tablo, bir aşağı bir yukarı bugünkü durum gibi olur.

* * *

@Mediter;

Yaşımız görmeye yeter mi bilmem, muhtemelen de görmeyiz. Bizden sonraki jenerasyon bunu görecektir. Pkk nın arkasında en başta ABD olmak üzere avrupalı ülkeler var. Haritalar bile belli.

Silah ile olmayacağını artık uçan kuşlar bile biliyor, anladı.. Yıllarca pkk lı öldürülüyor. Sonuç? Sıfıra sıfır, elde var sıfır.

* * *

Mhp istediği kadar diretsin, şehitlerden beslenen parti durumunda. Hiç bir öngörüsü yok. Boş boş siyaset yapıyorlar o kadar. Pkk olmasaydı ne yapacaklardı gerçekten merak ediyorum.

Gülten Kışanak mıdır nedir, bir hdp li milletvekilinin doğu bölgesinde bir askere; "buradan çekin gidin, burası bizim" dediği, boşa söylenilmiş sözler değil.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.