Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.10.15, 11:52   #1
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3697
Mesajlar: 17,963
Ettiği Teşekkür: 73103
Aldığı Teşekkür: 67348
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Bu Yazı Nedeniyle 11 Ay Hapse Mahkum Oldum! | Uğur Dündar

Dü­rüst ve yi­ğit mes­lek­ta­şım Ne­ca­ti Doğ­ru­’dan son­ra, Kü­çük­çek­me­ce 2. As­li­ye Ce­za Ha­ki­mi be­ni de 11 ay hap­se mah­kum et­ti. Üs­te­lik hük­mü pa­ra ce­za­sı­na çe­vir­me­yip er­te­le­di!
Ne­den mi?
Lüt­fen oku­yun ve siz de “med­ya med­ya ola­lı böy­le zu­lüm gör­me­di­” de­yin.* * *

17-25 Ara­lı­k’­tan son­ra baş­la­yan ses kay­dı yağ­mu­ru­na ge­rek bu kö­şe­de, ge­rek­se Halk TV’­de yap­tı­ğım Halk Are­na­sı prog­ra­mın­da hep ih­ti­yat­la yak­laş­tım.
Ka­yıt­lar top­lu­ma yan­sı­dık­tan ve ale­ni­yet ka­zan­dık­tan son­ra ka­mu ya­ra­rı bu­lu­nan bö­lüm­le­ri­ni, özet ola­rak siz­ler­le pay­laş­tım.
Hiç­bi­ri­ni sa­tır sa­tır kul­lan­ma­dım ama yol­suz­luk ve rüş­vet id­di­ala­rı­nı ce­sa­ret­le di­le ge­tir­mek­ten ka­çın­ma­dım.
Ki­şi­lik hak­la­rı­na, özel ha­ya­tın mah­re­mi­ye­ti­ne, ai­le kav­ra­mı­na as­la sal­dır­ma­dım, tam ter­si say­gı­lı yak­laş­tım.
Kim­se­yi ka­ra­la­ma­dım, if­ti­ra ve is­nat­ta bu­lun­ma­dım.
Pe­ki ni­çin böy­le dav­ran­dım?
Ce­va­bı çok ba­sit:
Ev­ren­sel mes­lek il­ke­le­ri­miz ge­rek­tir­di­ği için…


* * *


Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.- - - - - - Sözcü - - - - - -

__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Redwine'in Mesajına Teşekkür Etti.