Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.10.15, 13:26   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Yandaşlık- Yanaşmalık

YANDAŞLIK - YANAŞMALIK

Türkiye'de terör dahil, bütün yaşanan olumsuzluklara müteselsilen sebep olanlar, ülkenin din, mezhep ve ırk açısından ayrışmasına, var olan ve küllenmeye yüz tutmuş PKK terörünün 2002 yılından beri hortlamasına, dün Kürt sorunundan bahsedip, açılım politikaları ile teröristin ülkenin her tarafını silah deposu haline gertirmesine müteselsilen sebep olan zat, bu gün politika ağız değiştirmiş, dün söyledikleri ve yaptıklarını inkar edercesine, sebep olduğu yok olan canları görmezden gelerek bu dün 100 kişinin ölümünden sonra, beyanat vererek "ülkede farklı gurupları karşı karşıya getirip iç savaş çıkarmaya çalışanlar var" diyerek, Türk milletinin aklı ile adeta alay etmektedir..

Terör bir insanlık suçudur, ister bireysel ister örgütlü terör, hangi görüşten, hangi amaçla, hangi sebeple yapılırsa yapılsın terör bir insanlık suçudur, zimmen ve kısmen, ve dolaylı olarak, rant ve siyasi çıkarlar uğruna, siyasi ikbal uğruna terörü görmezden gelmek, savsaklamak, işbirliği yapmak, terörist ile onursuzca oturup pazarlıklar yapmakda tıpkı terörü yapanlar gibi insanlık suçu işlemektedirler...

Tüm dünyada terör ve teröristin var olduğunu emsal göstererek, meydana gelen ve 100 kişinin ölümü ile sonuçlanan terör olayını hafifsemeye, hükümeti, bakanları, başbakanı, Cumhurbaşkanlarını mazur ve şirin göstermeye çalışan yandaş basın var. Yandaş basın ile ağız birliği etmiş bakanların basına verdikleri demeçlerden ve tv kanallarındaki konuşmalarından görüyoruz, esefle üzüntü ile lanetliyerek izliyoruz.

Yunanistan bitişik komşumuz! Syriza Partisi Merkez Komisyonu düzenlediği toplantının açılışında, ülkemizde son olarak meydana gelen ve 100 kişinin ölümü ile sonuçlanan terör olayında hayatını kaybedenler için 1 dakikalık saygı duruşu yapıldı. Bununlada kalınmadı olayı lanetleme ve kınama adına halkını Sintağma meydanında protesto gösterisine çağırdı. Bununlada kalınmadı tüm terör hareketlerinden dolayı Erdoğan ve hükümetin hesap vermesi gerektiğini vuguladılar.

Evet bizde hesap vermeleri gerekir diyoruz.. Hatta bir çok konuda Erdoğan ve şurekası zaten kamuoyunda suç işleme açısından mahkum olmuş ve tescillenmişlerdir, şimdiye kadar bu kadar olumsuzluklar karşısında demokratik bir ülkede hükümetler çoktan istifa etmişlerdi diyoruz ama biz söyleyip biz dinliyoruz.

Eski ulaştırma bakanı, şimdilerde kaçak kara sarayda danışman Bin Ali Yıldırım; "biz bu ülkeyi üç beş çapulcudan devir almadık, (cümle sonunda) asla devretmeyeceğiz bırakmayacağız anlamına gelen kelimeler! Ve bu gün görülüyorki; tüm olumsuzluklara rağmen yandaş ve yanaşma basın tüm hızıyla yağcılığına ve tarafgirliğine devam ediyor, Cumhurbaşkanı, hükümet ve kadroları istifa nedir akıllarına gelmiyor, istifa edecekmisiniz? Sorusuna, güvenlik zaafiyetinin olduğu kanaatinde deyiliz söylemi kesiyorlar..

Gitmeye gidecekler, bir A babalarının dediği gibi, gidiş kanlı mı olacak, kansız mı? Kadayıfın altı ne zaman kızaracak, gitmeleri için daha öleceklerin sayıları binleri mi bulmalı?

11.10.2015

Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.