Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.10.15, 01:16   #1
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161546
Aldığı Teşekkür: 177622
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Özel Mesajların Adminler Tarafından Okunup, Okunamadığına Dair Açıklama

Cem1907 bir konuda yazmış...
Alıntı:
Özel mesajlar başkaları tarafından görülebilir mi?. Tabii başkaları derken yetkili kişiler tarafından?
Ben dahil, hiçbir yönetim kadrosundaki arkadaşım, kişilerin birbirlerine yazmış olduğu özel mesajları okuyamaz, okunabilirliği yoktur.

Özel mesajların okunabilmesi için, forumun kurulma aşamasında foruma bir eklenti kurulması gerekiyordu. Biz o eklentiyi kurmadık, gerek duymadık. Halen de gerek duymuyoruz.

Olaki gerek duyuldu, bahse konu eklenti eklendi. O zaman yine duyuru bölümünde, özel mesajların okunabildiğine dair yeni bir duyuru yapılır... Ama buna hiç gerek duymayacağımızın bilinmesini isterim.

Bu konu dolayısıyle; olaki özel mesaj ile rahatsız edici mesaj alınması durumunda bize bildirilmesi halinde gerekli yaptırım yapılır.

Herkese iyi forumlar dilerim.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
24 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.