Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.15, 15:56   #31
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Levent Kırca Yaşamını Yitirdi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ReaL Mesajı göster

Nefret de etmen gerek. Aksi şaşırtırdı zaten.

O sıkı bir Atatürkçü, sen ise Atatürk'e ayyaş diyen kişinin peşinden sürüklenen bir biatçı...
Atatürkçü olup olmaması benim için hiç önemli değil. Atatürkçülük nedir ayrıca hiç anlamadığım bir terim tamamen chp zihniyetinin ürünü chpye oy vermeyen Atatürkçü olmuyor mu ? şimdi biz sevmiyor muyuz Atatürk'ü biz neyiz şeriatçı mıyız ?

Atatürk'ü ben seviyorum Atatürkçü olmak için bu yetmiyor mu ? Ne yapmam gerekiyor peki Atatürkçü olmak için ?

Bir insanın müslüman olup olmamasıda benim için hiç önemli değil. Levent Kırca müslüman değildi ama bütün ömrünü İslamiyete karşı savaşarak geçirmiş bir insan bir çok sözü var İslam ile ilgili işte bu onu sevmemem için yeterli.

Sanatçıymış bana göre sanatçıda değildi. Televizyon da doğru düzgün haberi dahi yapılmadı. Halkımızda gereken değeri gösteriyor zaten.

Yinede hiç bir ölüm beni sevindirmez. Rahmet dilemeyeceğim çünkü kendisi söylemişti bana rahmet dilemeyin demişti. Sevenlerinin başı sağolsun tekrar.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla