Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.15, 16:07   #32
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161520
Aldığı Teşekkür: 177613
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Levent Kırca Yaşamını Yitirdi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Atatürkçü olup olmaması benim için hiç önemli değil. Atatürkçülük nedir ayrıca hiç anlamadığım bir terim tamamen chp zihniyetinin ürünü chpye oy vermeyen Atatürkçü olmuyor mu ? şimdi biz sevmiyor muyuz Atatürk'ü biz neyiz şeriatçı mıyız ?

Atatürk'ü ben seviyorum Atatürkçü olmak için bu yetmiyor mu ? Ne yapmam gerekiyor peki Atatürkçü olmak için ?

Bir insanın müslüman olup olmamasıda benim için hiç önemli değil. Levent Kırca müslüman değildi ama bütün ömrünü İslamiyete karşı savaşarak geçirmiş bir insan bir çok sözü var İslam ile ilgili işte bu onu sevmemem için yeterli.

Sanatçıymış bana göre sanatçıda değildi. Televizyon da doğru düzgün haberi dahi yapılmadı. Halkımızda gereken değeri gösteriyor zaten.

Yinede hiç bir ölüm beni sevindirmez. Rahmet dilemeyeceğim çünkü kendisi söylemişti bana rahmet dilemeyin demişti. Sevenlerinin başı sağolsun tekrar.
Evet şeriatçısın.. Hala bunun farkında değil misin? Hararetle savunduğun partinin gizli ajandası idi, artık bunu dillendirmeye de başladılar. Davamız, davamız deyip duruyorlardı.. Neymiş bu davaları? Kindar ve dindar nesil yetiştirmekten kasıtları ne? Bunları sen bilmeyebilirsin, aklın yetmeyebilir Atatürkçlüğe yetmediği gibi.

Atatürk'ü seven, görüşlerini benimseyen normal bir insan, atasına ayyaş denilmesinden haz almaz, o kişilerin yanında yer almaz. akp her fırsatta Atatürk ve Cumhuriyet düşmanlığı yaptığını bilmiyor musun? Cumhuriyet kast edilerek reklam arası verildi diyen hangi partiden milletvekiliydi? Anıtkabir'de saygı duruşu advedilerek "sap gibi ayakta dikilmek" diyen kimdi?

Televizyonda haberi yapılmamış.. Hangi televizyon akp nin güdümünde değil ki?

Din ile kafayı bozmuş insanlar, dini de istedikleri gibi yorumlar ve uygulamaya çalışır. Bakınız Işid.

Sana kısa bir terapi uygulansa, Işid terör ordusuna katılırsın, onlardan da ateşli olabilirsin. Birazcık da olsa insanlığın hala var.. Kendine dikkat et, kendini yetiştir.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.