Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.15, 20:46   #53
Cem1907
Uzman Üye

Cem1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 173
Ettiği Teşekkür: 3907
Aldığı Teşekkür: 10189
Rep Derecesi : Cem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Ankara’da Tren Garı Kavşağında Patlama! (95 Ölü)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Duayen Mesajı göster
Arkadaşlar, taziyeleriniz için çok teşekkür ederim. Gerçektende ateş düştüğü yeri yakıyor.! Benim kaybettiğim can, elime doğan, çocuklarımla birlikte büyüyen ve olay yerine görevli olarak giden, daha önce hiç bir olaya karışmamış, gencecik bir insandı. Bu kadar yakınlık bile ciğerimi yaktı benim, hem kendi canıma, hemde giden diğer canlara günlerce gözyaşı döktüm ,günlerce uyku uyuyamadım. Böyle bir olayın evlatlarımın başına gelme ihtimalini bile düşünmeye katlanamadım..Eminim benim gibi pek çoğunuz kendinizle böyle bir sınav yaşamışsınızdır. Allah göstermesin, düşmanımın başına bile böyle bir acı vermesin, dayanılır bir acı değil bu.
Şimdi her kafadan bir ses çıkıyor, suçlu kim? diye.
Kimse kusura bakmasın, suçlular çok açık belli arkadaşlar,verdikleri demeçlerle, elin yabancıları bile olay yerine gelip taziyelerini bildirirken sadece yazılı demeçlerle, tepkisiz duyarsız davranışlarıyla, suçluların kimlikleri tespit edilmesine rağmen şu an tutuklayamayız diye komikçe ve korkunç demeç vererek zaten kimliklerini ele veriyorlar..
Bu gün beş yaşındaki çocuğada sorsanız, size kim olduğunu gösterecek kadar alenidir bu kimlikler..
Bizler biliyoruzda, sözüm inanmak istemeyenlere, lütfen birazcık olsun mantığınızı kullanın, geleceğinizi ve gelecekte yetiştirmeyi düşündüğünüz, hayalini kurduğunuz evlatlarınızı düşünün..Eğer gelecekte çocuklarınızın bir terör örgütünün canlı bombası haline gelmesini istemiyorsanız, seçiminizi doğru yapın, ve seçim sandığında oyunuz kalan vicdanınızla kullanın lütfen!
Bir sürü suçlu var Duayen Hanım.Atatürk'den sonra yönetenler!Halk'ın bu sosyolojik yapıya sahip olmasındaki suçlulardır onlar!