Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.15, 22:31   #34
K-Pax
Uzman Üye

K-Pax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 80
Ettiği Teşekkür: 4727
Aldığı Teşekkür: 3991
Rep Derecesi : K-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmedeK-Pax muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cok Yorgun
Standart Cevap: Levent Kırca Yaşamını Yitirdi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Atatürkçü olup olmaması benim için hiç önemli değil. Atatürkçülük nedir ayrıca hiç anlamadığım bir terim tamamen chp zihniyetinin ürünü chpye oy vermeyen Atatürkçü olmuyor mu ? şimdi biz sevmiyor muyuz Atatürk'ü biz neyiz şeriatçı mıyız ?

Atatürk'ü ben seviyorum Atatürkçü olmak için bu yetmiyor mu ? Ne yapmam gerekiyor peki Atatürkçü olmak için ?

Bir insanın müslüman olup olmamasıda benim için hiç önemli değil. Levent Kırca müslüman değildi ama bütün ömrünü İslamiyete karşı savaşarak geçirmiş bir insan bir çok sözü var İslam ile ilgili işte bu onu sevmemem için yeterli.

Sanatçıymış bana göre sanatçıda değildi. Televizyon da doğru düzgün haberi dahi yapılmadı. Halkımızda gereken değeri gösteriyor zaten.

Yinede hiç bir ölüm beni sevindirmez. Rahmet dilemeyeceğim çünkü kendisi söylemişti bana rahmet dilemeyin demişti. Sevenlerinin başı sağolsun tekrar.
Allah heralde ak kanalizasyona referans vermis, dini onlara has kilmis gibi, heh iste aklar geldi islam tamam oldu, emevi zirvalariyla ancak kendinizi aldatabilirsiniz.

O adam milyonlari guldurdu orenciler yetistirdi burs verdi nice insani ekmek sahibi yapti.
Ak camur napti, madenleri kana bulayan isadamlari yetistirdi,ha bide ardinda cenazeler birakmis kucucuk bir sehrin cocugunu sopalayan nasbakan da yetistirdi.

Temennim odurki istikametiniz hep bu olsun, reconun hesaplari cok ama Allahin hesabi daha kuvvetlidir bence.