Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.10.15, 22:51   #35
Livan
Tam Üye

Livan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 225
Aldığı Teşekkür: 1354
Rep Derecesi : Livan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisiLivan muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Levent Kırca Yaşamını Yitirdi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Slower Mesajı göster
Levent Kırca müslüman değildi
Bu cümle beni öfkelendirdi. Slower'in yanlış şeyler yazma hakkı vardır. Ama bizi yalana maruz bırakma hakkı yoktur. Demek ki Slower'den bir konuda bilgi almaya ihtiyacımız olsa, Slower bizi aldatıcak, atlatıcak. Slower sokak kafasıyla düşünüyo (hatta düşünmüyo), sokak ağzıyla da yazıyo. İşte belgesi. Dinci gazetelerden Akit gazetesinde de yayınlandı Kırca'nın ropörtajı. O röportajdan bir spot:

'Ateist bir adam değilim. Evimden çıkarken de sahneye çıkarken de duamı ederim. Ben bunu bugüne kadar hiçbir röportajımda söylememişken, şimdi söylemek mecburiyetinde kalıyorum. Çünkü benim derdim dinle değil. Beni dinle karşı karşıya koymasınlar diye söylüyorum.' (Levent Kırca)

Dua kime edilir? Allah'a edilir. O Allah'a inanmayan biri, ona dua ettiğini söyler mi? Levent Kırca'nın bunu korkudan söylediğini aklınız alıyor mu?