Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.10.15, 00:56   #40
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Levent Kırca Yaşamını Yitirdi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Duayen Mesajı göster
@Slower..
Yıllardır bu forumdan tanıdığım güzel yürekli bir insan..
Slower bu güne kadar kendi bildiği doğruları savunmaya çalışan bir insan, ama aynı zamanda doğrularınıda sorgulama yüreğine sahip cesur bir insan! ben öyle algıladım ve öyle olduğuna inanıyorum. Aksi takdirde bizim aramızda olmazdı diye düşünüyorum...
Sevgili @Duayen, ben de yakın zamana kadar öyle düşünüyordum.
Çünkü @Slower bazı konularda yanlış düşünse, kendi yaşam şekliyle veya Atatürkçülük ile çelişse bile yine de doğruları savunmaya çalışıyordu.
Ama bir kaç aydır.
(İnan ki) Aynen Tayyip Erdoğan ağzıyla konuşuyor. mesela öncelerden muhafazakarlığı savunurdu ama şimdi açıkça AKP'liyim diyor.
Düşünmeden, özeleştiri yapmadan papağan gibi, büyüklerinin sözlerini tekrarlamaya, AKP borazanlığı yapmaya başladı.
@Slower'deki bu değişiklik belki @Insanlikarayan ile girdiği tartışmalar nedeniyle, (Çetin'e kızdığı için onun inadına) daha fazla AKP yandaşlığına soyunuyor diye düşündüm ve Bu nedenle onu eleştirdiğim bir yazımda, ''İnat etmemesini doğruları düşünerek görmesini' söyledim ama o inat etmediğini söylüyor.
@Slower o eski, saf ve doğruları bulmaya gayret eden @Slower değil artık.
Bazen öyle kendini kaptırıyor ki,
Forum gerçekteki bütün üyelerin takdir ettiği, köşe yazılarını alıntıladığı SÖZCÜ GAZETESİ'ne ''Paçavra!'' diyor.
@Insanlikarayan ile girdiği bir tartışmada, (sözde) onula tartışırken,
(karı gibi) lafını kullanarak, aşağıdaki sözleri yazıyor.

Yanlışın var ! Ben edebimle gittim. Real ile ters düşüp karı gibi küsüp gidip bir ay sonrada hiç bir şey olmamış gibi sırtararak geldiğin günleri unuttun heralde ?

bilmeden içindeki düşünceyi açığa çıkararak, tüm kadınları alçaltıp hakaret ediyor.

Kısacası bu @Slower eski Slower değil.
Umarım en kıza zaman da, başkasının laflarıyla değil, kendi aklıyla olayları yorumlar da eski haline geri döner.