Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.10.15, 13:11   #1
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1654
Ettiği Teşekkür: 33017
Aldığı Teşekkür: 32006
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Post Açıköğretim Lisesi Öğrencilerine Yeni Nakil Hakkı!

Açıköğretim Lisesi Öğrencilerine Yeni Nakil Hakkı!

MEB, Açıköğretim lisesine yerleşen öğrencilerin 20 Ekim saat 17.00’ye kadar nakil talebinde bulunabileceğini açıkladı.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Açıköğretim lisesine (AÖL) yerleşip örgün ortaöğretim kurumlarında öğrenim görmek isteyen öğrencilere yeni bir nakil hakkı tanındığını duyurdu. Açıköğretim lisesine yerleşen öğrenciler için yeni nakil hakkı 20 Ekim’de bitecek.

. MEB’den konuyla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş, tercih, yerleştirme ve nakil işlemleri 2015 Yılı Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Uygulaması Tercih ve Yerleştirme e- Kılavuzu ve Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Yönetmeliği hükümlerine göre yapılmıştır.
Bu süreçte örgün ortaöğretim kurumlarında öğrenim görmek isteyen bazı öğrencilerimiz, tercih yapmadıkları veya tercih ettikleri herhangi bir ortaöğretim kurumuna yerleşemedikleri için açık öğretim lisesine yönlendirilmişlerdir.

. E-OKUL ÜZERİNDEN AÇIKLANACAK

Söz konusu öğrenciler 20 Ekim 2015 tarihi mesai bitimine kadar herhangi bir ortaöğretim kurumuna başvurarak nakil ve geçiş talebinde bulunabileceklerdir. Bu öğrencilerin nakil ve geçiş işlemleri, örgün ortaöğretim kurumlarına devam eden diğer öğrencilerin nakil ve geçiş talepleri ile birlikte taban puan ve açık kontenjan esasına göre 21 Ekim 2015 tarihinde okul müdürlüklerince değerlendirilerek, e-okul üzerinden açıklanacaktır.

Kaynak

Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti