Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.10.15, 13:56   #5
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21564
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Eleştiri Tenkit Hakaret

Okuyup paylaşarak, teşekkür etme ve yorum yazma jestinde bulunan arkadaşlara teşekkür ederim.

Sn. Dilaver,
FG gibi seçkin bir paylaşım forumunda yaklaşık 300 civarında yorumlarım haricinde düşüncelerimi belirten yazılarım yayınlanmıştır.. Zaman zaman eleştiri almış çoğu kez onore edici, sizin yaptığınız gibi taltif edici yorumlar almışımdır. Malum bendeniz hiç iddiası olmayan, Gazeteci yazar olmayan sadece sade bir vatandaşım. Düşüncelerimi içeren yazılar ile paylaşımlar yapıyor, başka üye olan değerli arkadaşların yazı ve yorumlarını paylaşarak bilgi dağarcığıma bilmediklerimi, unuttuklarımı yeniden aktarma fırsatı buluyorum. Bu vesile ile onore edici cümleniz için size teşekkürlerimi sunuyorum.

Sn. Livan,
Şahsen fikir ve düşünce özgürlüğünün, demokratik hayatın tüm vazgeçilmezlerini savunarak yaşadım. Menderes dönemi dahil, yaşımın elverdiği ölçüde görebildiğim tüm olumlu ve olumsuzlukları yaşadım, göremediklerimi okuyarak bilgi dağarcığımıza nakşederek kendimizi her gün yeni bilgiler ile donanımlı kılmaya çalıştım.

Dini muhafazakarlık, bir anlamda ve benim anlayışıma göre tutuculuk ve gericiliktir.. Bu anlayıştan hareketle dinen muhafazakar olanlar asla demokrat olamazlar diyoruz.. Benim mensubu olmaktan iftihar ettiğim İslam! Medeniyet ve ilericilik önünde engel değildir. Engel olan, hem muhafazakar hem demokrat olduğunu söyleyen ama medeniyet önünde, medeniyetin en büyük göstergesi bilim önünde engel olan güya dindar dincilerdir. Muhafazakarlık, birazda neyi muhafaza ettiğiniz anlayışına bağlıdır.

Yorumlarınız paylaşımınız için çok teşekkürler..