Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.10.15, 19:50   #149
Gülümsün
Moderator

Gülümsün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1245
Ettiği Teşekkür: 46377
Aldığı Teşekkür: 28298
Rep Derecesi : Gülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardırGülümsün şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Gülümsün'den Alıntı Şiirler

1. İki kelime, iki isim.. Yarısı 'SEN'sin yarısı 'BEN'im.. İzleri avuçlarımda kalmış el yazımda gizlisin... Vazgeçilmezim.. Özlediğim.. Doyamadığımsın... Zihnimi esir eden... Aklımı bulandıranımsın... Saniye ...saniye yok oluşumda... Gelmek bilmeyen zamanımsın... Gelmeyeceğine inat bekleyişim, hep sende kalışım, sabahı zor edişim, akşamın hüznüne sarılışımsın... Günahlarımın en koyusu, Sevabımın billur rengisin... Mümkün olmayan kaderi kabullenemeyişimsin... Bir gül, bir kor ve bir kül olan yangınımsın... Yokluğunla yok varlığınla var oluşumsun... "Ateşi canımı yakan aşkın sahibi; Bilesin SEN BENİM HEP SOL YANIMDASIN..

Ne kadar seviyorsun beni dedi..?
    "Sustum öylece qözlerinin içine baktım...
    Suskunluqum kadar çok seviyordum...
    Tek kelimeyle anlatabilir misin bana olan aşkını dedi..?
    Kalbimi koydum avuçlarına bu defa da o sustu...
    Çünkü ben seni kalbimi avuçlarına koyacak kadar çok seviyorum.

~~~ Sevdik.....!! Darbe Üstüne Darbe Hedik......İnandık hep Yanıldık......Güvendik......İhanetler Yedik......Affettik Yine Yarı Yolda Bırakıldık......Yüreğimizi Mertçe Ortaya Serdik,Ama Yürekten Sevilmedik......Her Şeyi Yaşadık Bu Hayatta......Ama...... Yenilmedik......Ne Adiler Gördük......Pes Etmedik......Ne Yüreksizlerle Karşılaştık...... Ama Yılmadık......Cok Acı Çektik.....!! Ama Mertçe Yüreğimiz Vardı...... Bizim Onlara İnat Sevmekten Hiç Vazgeçmedik...... "AMA BAZEN VAZGECILMESI GEREKENLERE YOL VERDİK ÜZÜLDÜK"..... "AMA"...."ÜZMEDİK..

Yüreğime tutsak ettiğim en özel ÖZLEMSİN...!
    _____SEN dillerde nazara gelecek kadar GÜZELSİN...!
    ____SEN çaresi olmayan HASTALIĞIM
    Ölümden sonra bile sevebileceğim CANIMSIN........!
    ... _____Sen şiirlerimde anlattığım en gizli MISRA
    Kalbimdeki en derin ACISIN
    ____SEN gidişiyle yaralarımı saran gidişiyle tekrar yaralayansın...!
    ___SEN en sessiz şarkılarım hüzünlü yanımsın..!
    ______SEN rotasını şaşıran kaptan, heyecanı DENİZ'e vuran SEVdamsın...!
    __SEN gecenin karanlığında parlayan yıldız
    Gecemi aydınlatan yakamozsun...
    _____SEN bakmaya doyamadığım manzaram ufkumdaki güneşsin....!
    ______SEN kirli aşklardan arındırdığım masumiyet
    Yüzümde ki tebessümsün...
    _____SEN gideceğim tek liman,
    Döneceğim ilk durağımsın BİRTANEMMM.!