Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.10.15, 12:25   #2
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 295
Ettiği Teşekkür: 34734
Aldığı Teşekkür: 14818
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: "Yeminle söylüyorum Erdoğan hakkında bunu bana AKP'li yönetici söyle

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster

O arkadaş, hala partide ve genel başkan düzeyinde. “Tayyip Bey'in politikalarını eleştiriyorsun, yanlış yapıyor diye. Sen yanlış yaptığını zannediyorsun, Tayyip Bey ülkeyi bölmeye çalışıyor. Yeminle söylüyorum. Farkında değilsin, Tayyip Bey'in derdi ülkeyi bölmek.”

“Sen ne yapıyorsun?” dedim,

“Kurtulmanın yolunu arıyorum.” dedi.

Bir çok siyasetçi ve gazeteci tarafından Tayyip Erdoğan'ın ülkeyi bölünmeye götürdüğü iddia edilmişti ama hiç birisi bu kadar can alıcı değildi.
Çünkü bu iddiada AKP içinden bilgi alındığını hatta bilgiyi verenin genel başkan düzeyinde (Davutoğlu) olduğu iddia ediliyor.
AKP'nin ve Tayyip Erdoğan'ın kendisine yönelik en küçük eleştirilere bile dava açtığı bilinirken,
Levent Gültekin'in elinde kanıt/belge olmadan böylesi bir iddiayı dile getirebilmesi mümkün görünmüyor.

İlginç olan,
Kılıçdaroğlu (Ankara katliamından sonra Davutoğlu ile görüştükten sonra);
"Ankara katliamının ardından içeride konuşulanları dışarıda anlatsam Davutoğlu çok zor durumda kalır" demişti. KAYNAK

Davutoğlu da:
“Orada benim söylediklerimi benden izin almadan kamuoyuyla paylaşması doğru değil. Sürmekte olan soruşturma ile ilgili bilgi veriyorum, onun kamuoyuyla paylaşılması doğru değil” sözleriyle Kılıçdaroğlu'na tepki göstermişti.

Bu olay bile yukarıda Levent Gültekin'in iddiasının doğru olduğunu, Davutoğlu'nun benzer sözleri Kılıçdaroğlu'na da söylediği gibi bir anlam çıkıyor.