Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.10.15, 17:56   #2
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Osmanlı Devletini Paylaşma Tasarıları (Gizli Antlaşmalar)

Hani hep deriz ya; ülkemiz üzerinde çirkin (hain) emelleri olan ülkeler; bunlar işte..

Emperyalist ülkeler, bunlar işte..

Azalmadı sayıları aksine arttı.. İsrail de var bunların içinde, Amerika da, Almanya da ...

..

Bugün ülkemiz üzerinde oynanan kirli oyunların kaynağı, terörizm gibi, ekonomik ve siyasi baskılar gibi hep bu ülkelerin projeleri..

Neden?

Ülkemiz öyle bir coğrafi- jeopolitik konumda ki, hani rahat bırakılsa dünyanın tek süper gücü olabilecek yeterlilikte petrol, bor, doğal gaz ve hepsinden önemlisi ''toryum'' gibi yeraltı kaynaklarına-madenlerine sahip...
.....

Politik-siyasi konumunu söylemeye, örneklemeye gerek bile duymuyorum.. İlk okul çocukları bile öğrendi artık..
.......

GDO lu, hibrit ürünler kullanır olduk.. Bizi buna mecbur ettiler.. Başımızdaki siyasi belalar geleceğimizi tehlikeye atmış durumda..

Tohum ihtiyacımızın %80 ini İsrail'den karşılıyoruz..

Dost ve müttefik ülke İsrail!! Bla blaa blaaa...

Adamlar yanında ot ilacını da satıyorlar, böcek ilacını da..

Neden?

İthal tohumlar ekildiği zaman tarlada çıkan otları yerli ilaçlar öldüremiyor artık.. Eskiden süne ile mücadele vardı, ne mutlu artık sünemiz yok.. Onun yerine yediğin zaman
direkt aldığın gdo lu ürünler var..

Türkiye'nin tahıl ambarıydı Konya.. Patatesler Nevşehir'den gelirdi pazarlara, domatesler Bursa'dan, Çanakkale'den..

Yine aynı yerlerden geliyor da hani o mis gibi domates kokan domatesler?

Patatesler gemilerle geliyor artık.. Buğday üretiyoruz kim görse.. Samanı bile dışardan ithal eder olduk...

Şunu söylemeye çalışıyorum;
tarımda kendi kendimize yetebilen ülkeydik.. Bu hain politikalar yüzünden, artık dışa bağımlı hale geldik.

Hep konuda ve yukarıda adı geçen ülkelerin ülkem üzerindeki gizli emelleri yüzünden yurdum insanı zarar gördü ve görmeye devam ediyor..

Adamlar kendi aralarında antlaşmalar yaptılar-yapıyorlar- daha da yapacaklar...

Şurası senin- burası benim.. Al bu da senin..

Artık bir silkelenip kendine gelmezse insanım, yapılan bu gizli antlaşmalara karşı koyamayacak duruma gelecek..

Ve korkarım; bu gizli antlaşmalar hedefini bulacak..

Konu için teşekkürler Ekin..

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Dilaver'in Mesajına Teşekkür Etti.