Tekil Mesaj gösterimi
Eski 20.10.15, 01:03   #1
Mediter
Uzman Üye

Mediter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Apr 2012
Konular: 295
Mesajlar: 2,410
Ettiği Teşekkür: 34724
Aldığı Teşekkür: 14833
Rep Derecesi : Mediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardırMediter şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Kırşehir'deki Gül Kitabevi'ne Saldırı Görüntüleri Ortaya Çıktı! /VideoAlıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
Gençler,
(Amacı ve konusu ne olursa olsun) ''YA ALLAH BİSMİLLAH, ALLAH'U EKBER!'' Sloganıyla ,amaçsızca, oraya buraya yürüyen, saldıran bir güruh görürseniz (Aman ha!) uzak durun.
O güruh puslu havayı sever!


Türkiye'nin (Vatanın) dağı-taşı (fabrikası, limanı, barajı,bankası,kurumu, kuruluşu, madeni, evi, arsası) başta Yunanlılar ve İsrailliler olmak üzere, yerli, yabancılara (özelleştirme maskesi altında) satılır da; BUNLARIN GIKI ÇIKMAZ.

Silahsız ve askersiz olması gereken Ege Adalarına, birer birer Yunan askeri çıkar ve Yunanlılar el koyarken, AKP hükümetiyle birlikte BUNLAR DA UMURSAMAZ.


(Hükümet tarafından) Eli kanlı terör örgütü PKK ile (AÇILIM) masalıyla masaya oturulup, kanka olunurken, Doğu illerine bomba, silah yığılırken, PKK'nın baş destekçileri, AMERİKA, BARZANİ ve TALABANİ ile (el ele kol kola) kanka olunurken, PARMAĞINI KIPIRDATMAZ.


Vatansever (elinden ,alınlarından öpülesi) komutanlar, beşer-onar görevlerinden alınıp, zindanlara tıkılıp, kimisi kahrından hastalanarak, kimisi de onuruna yediremediğinden intihar ederek ölürken; BU GÜRUH (değil protesto etmek) EVLERİNİN KAPISINDAN BAŞINI DIŞARI ÇIKARMAZ.


Amerika'nın Conileri ve Barzani'nin maşaları tarafından; Irak'ta Türk Askerleri'nin (subaylarının) başına çuval geçirilip sorgulanmaya götürülürken,BU YÜZ KARASI OLAYI SİNEYE ÇEKİP, AKP HÜKÜMETİ İLE BİRLİKTE ÜÇ MAYMUNU OYNAYAN, BU GÜRUHTU İŞTE!

Türkiye'nin, doğası, yağmalanıp tarumar edilirken, şehirlerin akciğerleri parklar, bahçeler, birer birer ranta kurban verilirken, ''Yapmayın! Etmeyin!, Kıymayın!'' diye canını, yarınlarını feda edip, sokaklara dökülen (Gezicilere, vatansever Atatürkçülere): UZAKTAN SESSİZCE BAKAN VEYA BAZEN DE; POLİSE DESTEK MİLİS GÜÇ OLARAK GÖSTERİCİLERE (sopayla, palayla, döner bıçağıyla, satırla) SALDIRAN SİVİL GÜRUH İŞTE BUNLARDIR.


Tayyip Erdoğan;
''Bütün Milliyetçilikleri ayaklar altına aldık!'' diye haykırıp, okullardan Türk Andı, resmi kurumlardan TC kısaltmasını ve ''Ne Mutlu Türküm diyene!'' özdeyişi kaldırılırken , Kızılay'ın ve Kızılay Maden Suyu'nun önündeki ''TÜRK'' sözcüğü silinirken, HAVALARA BAKIP, GÖRMEZDEN GELEN, BİR KEZ BİLE PROTESTO ETMEYEN GURÜH İŞTE BUNLARDIR.

Milliyetçilik, milli (Türk) olan her şeye sahip çıkmak, korumak anlamı taşırken; YURDUNUN YABANCI MALLAR PAZARINA DÖNMESİNE, TÜM DEĞERLERİNİN YABANCILARA SATILMASINA, YABANCILARA SATILAN KURULUŞLARDA, TÜRK HALKININ (ÜÇ KURUŞLUK) ASGARİ ÜCRETLE KARIN TOKLUĞUNA ÇALIŞTIRILMASINA SES ÇIKARMAYAN BU GÜRUHTUR İŞTE!

Milliyetçilik kendi toprağına, ordusuna sahip çıkılması demekken; TÜRK TOPRAKLARINDA YABANCI ORDULARIN (ABD-NATO) ÜS AÇMALARINA, ASKER BULUNDURMALARINA, TÜRK TOPRAKLARINA FÜZE BATARYALARI YERLEŞTİRMELERİNE SES ÇIKARMAYAN, TÜRK ORDUSUNUN (AFGANİSTAN,SOMALİ, IRAK, LİBYA, SURİYE GİBİ) DOST VE MÜSLÜMAN ÜLKELERDE, HAÇLI ORDUSU GİBİ KULLANILMASINI GÖRMEZDEN GELEN BU GÜRUHDUR.


Bir taraftan, ''VATAN BÖLÜNMEZ!'' sloganları atarken; DİĞER TARAFTAN DA (5- 6 milyon seçmenin oyunu almış) BİR SİYASİ PARTİ BİNASINA VE OY VERENLERE SALDIRAN, 5-6 MİLYON KİŞİYİ KATLEDEREK, BÖLÜNMEYİ ÖNLEYECEĞİNİ SANAN, BATI BÖLGELERİNDE YAPTIĞI BU, AHLAKSIZ, TERBİYESİZ VE TÜRK ONURUNAYAKIŞMAYAN BU (linç) SALDIRISININ, BENZERİNİN (Türk kökeni vatandaşlarımızın azınlıkta olduğu) DOĞU İLLERİNDE TÜRK KÖKENLİLERE DE YAPILABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMEYEN GÜRUH İŞTE BU GÜRUHTUR!

Türk Ordusu, Dünya'nın sayılı (güçlü) ordularından iken, emniyet güçleri sayı ve techizet bakımından çok çok güçlendirilmişken; SANKİ ÜLKENİN POLİSİ VE ASKERİ YOKMUŞÇASINA, KENDİ ADALETİNİ KENDİSİ GÖRMEYE ÇIKAN (ORTA ÇAĞ'IN VEYA AMERİKA'NIN GEÇMİŞİNDEKİ (Ku Klux Klan (KKK) gibi) LİNÇ VAHŞETLERİNİ YAPANLAR GÖZÜ DÖNMÜŞ KALABALIK BUNLARDIR!

Türkiye'mizin tarihine kara bir leke olarak geçen, siyasi partilerce (kedi pisliği örter gibi) üzeri örtülerek unutturulmaya çalışılan)
Malatya Katliamı 1975: KAYNAK
Maraş Katliamı 1978: KAYNAK
Çorum Katliamı 1980:KAYNAK
Sivas Katliamı 1993: KAYNAK
Vahşetlerini, ''YA ALLAH BİSMİLLAH, ALLAH'U EKBER!'' NİDALARI ARASINDA (Sivil kadın,kız, çocuk demeden) KATLİAMLAR YAPAN (bunların ağabeyleri, babalarıdır) BU GÜRUHTUR!

SİZLER (HDP binalarına, doğu kökenli vatandaşlarımıza ve iş yerlerine) YAPTIĞINIZ BU VAHŞİ SALDIRILARLA, (Kürt ve Türk vatandaşlarımızı bir birlerine düşman ederek, bir arada yaşayamaz duruma gelip, kendi çoğunlukta oldukları şehirlere göç etmelerine yol açıyorsunuz, işte bu bölünmedir) PKK'NIN EKMEĞİNE YAĞ SÜRÜYORSUNUZ.
HER ŞEHİT HABERİNE, HEPİMİZİN İÇİ KAN AĞLIYOR AMA ÇÖZÜM YAPTIĞINIZ DEĞİL
ÖYLE BİR PROVOKASYONCUNUN PEŞİNE TAKILIP, YAKIP YIKMAYIN!
BİNLERCE YILDIR SÜREN TÜRK -KÜRT KARDEŞLİĞİNE KIYMAYIN!
CENNET TÜRKİYE'MİZİN BÖLÜNMESİNİ İSTEMİYORUZ, BÖLEN SİZ OLMAYIN!

Mediter
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster
Yakın tarihimizi ve peşinden yürüdükleri (holiganvari) topluluğun kim olduğunu bilmeyen gençler, provokasyona gelerek,
Türkiye'mizin büütünüğüne kendileri dinamit koyuyorlar ve bunun farkında değiller.
Yaptıklarıyla adeta ''PKK sana Türkiye'yi böldürmeyiz ama biz böyle saldırılarla Kürt ile Türk'ü birbirlerine kışkırtırak düşman eder, iç savaş çıkartarak Bu Cennet vatanı biz böldürürüz!'' diyorlar ama farkında değiller.
Çok geç olmadan, bu gençlerin uyarılması , uyandırılması lazım.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mediter Mesajı göster

Atamızın emaneti olan Türkiye Cumhuriyeti (belki de kurulduğundan bu yana) en büyük tehlikeden veya sınavdan geçmekte.
Böylesi zor bir dönemden, Eli kanlı terör örgütünden ve iktidarda kalabilmek için her şeyi mübah sayan AKP hükümetinden (birlik ve beraberlik içinde) en az zararla kurtulabilmek için, sakin ve sağ duyulu olmak gerekiyor.

(HDP binalarına, doğu kökenli vatandaşlarımızın kendilerine, iş yerlerine ve Doğuya giden otobüslere saldıran) Bu güruh; (Çin'i boykot ederken);
(Çinli sanarak) Topkapı Sarayı'nı gezmekte olan, Koreli Turist Kafilesine,

Yine İstanbul'da işletmecisi Türk, aşçısı Uygur Türkü olan Çin lokantasına,

Antalya'da esmer tenli diye Doğulu sandıkları gence saldırmışlar.
Polis genci bu gözü dönmüş grubun elinden aldıklarında genç şöyle haykırıyordu:
''Ben de sizdenim, ben de MHP'ciyim, beni neden dövdünüz?

Ankara'da (yine Çinli sandıkları) Taylantlı kadını linç etmeye kalkmışlardı. (Dikkat edin kadını diyorum)
Biz çağ dışı kalmış Arap ülkelerindeki suçlulara, kırbaç, kafa kesme, recm gibi rezillikleri ayıplarken, bu soydaşseverler (!)
Suçsuz bir bayana (değil el kaldırmak) linç ediyorlardı.
Çok kahramandır bunlar (!)

O yüzden gençlerimizin böylesi provakatörlere kanıp, sonradan yıllarca utanç duyup, vicdan azabı çekecekleri durumlara düşmemeleri gerekir.
__________________
Mediter isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Mediter'in Mesajına Teşekkür Etti.