Tekil Mesaj gösterimi
Eski 21.10.15, 23:07   #14
alkanaga
Uzman Üye

alkanaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 118
Ettiği Teşekkür: 4006
Aldığı Teşekkür: 7499
Rep Derecesi : alkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Türkiye'nin İlk ve Tek Sanayi Müzesi

Yaff Bu gün Ankara Anadolu medeniyetler müzesine gittim. Müze kart 50 tl demedi mi? Kafayı yiycem, oraya kadar gitmişim sap gibi, neyse efendim. "Öğrenci öğretmen indirimi var dedi". Bende "Ule dedim baştan sölesene, ne kadar" dedim. 20 tl'ye bağladık. Bu kültür bakanlığı Millet gezmrsin diye mi kazık fiyata yapıyo anlamıyom. Bırak kardeşim millet gezsin! Zaten tek tük müzeye giden var, onlarında bağazına ad tıkama değil mi? Neyse yukarıda fiyatlara göre en azından 14 Tl 'nin %20 si 2,800 tl. Buna da şükür.
Valla ne biliyem elin Japonu daha fazla müze geziyo ülkemde...