Tekil Mesaj gösterimi
Eski 22.10.15, 12:36   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21561
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Eski Başbakanlar Nerede? | Emin Çölaşan

Bize birisi alıcı gözle baktığında, sakın düşünme, beni alan almış, almayan başından savmış, yaşamış, hırçınlıkları durgunluğa ve hoş görüye endekslemiş yaşın ve tabir caiz ise olgunluğun içindeyiz deyip, alıcı gözle bakanları savarız.

Yukarıdaki cümleden olarak, eski bakanlar, başbakanlar şimdi benim dediğimi diyor; bizi alan almış almayan başından savmış.. Dünyalık desen yerinde, ev desen saray, tencere desen kalay, içine koyacak nafaka sorunsuz, yediğim önümde yemediğim mahmilde kilerde, giydiğim sırtımda, giymediklerim gardıroplara sığmıyor, önümde hizmet edenler el pençe divan duruyor.. Şimdi bu yaşam tarzı dururken imam Tayyip ile niye papaz olayım diyor.. Bana dokunmayan bin yaşasın diyor ama halkta ne olursa olsun aklını başına alsın diyorlar..