Tekil Mesaj gösterimi
Eski 24.10.15, 14:16   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Bülent Arınç’tan Bomba Açıklamalar

Aslında hiç birinin birbiri ile arasında Katolik nikahı yok.. Çıkarlar ters düştüğünde Katolik nikahıda olsa vız geliyor. Seçimden sonra konuşacağım diyen zat, Ankara'yı parsel parsel sattılar çıkışı ile ters düştüğü İ.Melih Gökçek içinde 7 Haziran seçimlerinden sonra konuşacağım demiş ancak sözünün üzerinde durmamış, konuşmamıştı.


Toplumda karşılığı olmak ne demek? Kendisi gibi düşünen, kendisi gibi giyinen, götürmede alışılagelmişin dışında sitili olanlar tarafından makbul görülmesi! Toplumda karşılık bunu ifade eder..

Bir söz var bilirsiniz "Hafızay-ı beşer nisyan ile maluldür." Bu sözden hareketle; Cumhuriyet ve devrim şehidi olan Kubilay tüm Cumhuriyet çocukları tarafından iyi bilinir. Kubilay'ı şehit edip, kafasını kör bıçakla bedeninden ayıran sonra öldürülen Derviş Mehmet Bülent Arınç hazretlerinin dedesidir.. Öğrencilik yıllarında Manisa sokaklarında dedemin intikamını alacağım diyerek nara atan şahsiyettir Bülent Arınç.. Kişinin fikri ne ise zikri de odur. Kendisi ile aynı zikir ve fikir birliğinde olanlar elbette hazret Bülent Arınç için toplumda bir karşılıktır..

20 yıldır parlamentoda yetmedi mi? Hala parlamento olmak, kabul görmez yanar döner zihniyetini sürdürmek için çaba gösteren şahsiyettir Bülent Arınç..
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.