Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.10.15, 19:19   #15
Cem1907
Uzman Üye

Cem1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 173
Ettiği Teşekkür: 3907
Aldığı Teşekkür: 10189
Rep Derecesi : Cem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisiCem1907 muhteşem birisi
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Anadolu'da Büyük Oyun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dilaver Mesajı göster
Bak abicim; yukarıda ve aşağıdaki alıntılar senin.. Yukarıda koyu taradım, diyorsun ki Anadolu coğrafyasına gelene kadar Türk ve Kürtler arasında ne bir ırk ve de dil bağlantısı yoktur,karışma burada olmuştur.

Aşağıda diyorsun ki - aaaa Peçenekler Kıpçaklar..

......

Onların öncesini de ben sana değişik boylar-kavimler, ne ise söyleyeceğim merak etme..

İsim vereceğim sana kaynaklı, bilimsel kaynaklı..
Bir şey söylüyorsak inkar etmeyeceğiz tamam mı? Çekiştirip düzeltmeyeceğiz de

Dediğimizin arkasında duracağız..

Kürtlerle ilgili Oğuz'un boylarından kim ne demişse külliyen yanlıştır.Kürt'ler tamamen Farsi,İrani bir kol'dur tezini bana bilimsel kaynaklarla ispat etmeni bekliyorum.. Zaman konusunda sıkıntı yok. Gece 3 e kadar burdayım
Sen bu iddianı başka yerde yazma,çok komik olur ama 3-5 saçma sapan kaynaklardan alıntı yapmak olayı çözmeyecektir!

Vay canına ''GÖK GİRSİN kIZIL ÇIKSIN'' imzası bana ait değil herhalde Kürtlerde de vardır bu söylem!