Tekil Mesaj gösterimi
Eski 26.10.15, 19:26   #16
Dilaver
Moderator

Dilaver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 413
Ettiği Teşekkür: 18755
Aldığı Teşekkür: 20033
Rep Derecesi : Dilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardırDilaver şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Uykucu
Standart Cevap: Anadolu'da Büyük Oyun

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cem1907 Mesajı göster
Sen bu iddianı başka yerde yazma,çok komik olur ama 3-5 saçma sapan kaynaklardan alıntı yapmak olayı çözmeyecektir!

Vay canına ''GÖK GİRSİN kIZIL ÇIKSIN'' imzası bana ait değil herhalde Kürtlerde de vardır bu söylem!
Cem abi; imzalar ne? 3- 5 saçma sapan kaynak dediğin ne?

Ben kaynak yazmadım ki daha...

Konumuz Kürtlerin Türklüğü de değil şuan..

Kürtlerle ilgili Oğuz'un boylarından kim ne demişse külliyen yanlıştır.Kürt'ler tamamen Farsi,İrani bir kol'dur tezini bana ispatlamaya çalışmalısın.

Önce senin kesin tanı koyduğun tezler üzerinden gideceğiz. Ben böyle okudum desen, eyvallah.. Ama külliyen yalandır diyorsan...

Vardır bir bildiğin ki bu kadar eminsin, şu bilgini öğrendiğin kaynağı bizle de paylaş bakalım nedir ne değildir.

Olay bu..

Ben kesinlikle kendi düşüncelerimi değil, kaynaklardan okuduklarımı paylaşacağım burada.. Yazılı ve görsel..

Evet abi bekliyorum.. Bundan sonra Türkler Anadoluya ne zaman geldi..

Yoksa hep burda mıydı?

Bize mi yanlış öğretildi..

Benim imzamı konu bittikten sonra tartışırız sıkıntı yok

Tanrılar, erkeklerin ''balıkta'' geçirdiği zamanı ömründen saymaz. (Babil Atasözü)
Dilaver isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla