Tekil Mesaj gösterimi
Eski 29.10.15, 10:06   #2
Asena
» Memleket Delisi «

Asena - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 108
Ettiği Teşekkür: 13692
Aldığı Teşekkür: 9784
Rep Derecesi : Asena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardırAsena şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Erdoğan: Ben Kimi Katlettim de Sen Bana katil Erdoğan Diyorsun

Alıntı:
Şimdiye kadar halktan hiç kimse bu makama çıkamamıştı.
Alıntı:
Diyarbakır’da okul bahçesinde yere düşen Türkiye Bayrağı’nı tekrar göndere çeken 3 çocuğu Beştepe’de ağırladık.
Alıntı:
Yarın ki 29 Ekim kutlamaları alışılmışın dışında tamamen halka yönelik olacak.
Alıntı:
Biz Batı gibi “Senin terörün iyi bizimki kötü demiyoruz.”
Alıntı:
Vatandaş bu adam ‘barış diyor neden buna karşılık vermiyorsunuz? Bu barış diyen kişi 6-7-8 Ekim’de insanları sokağa çağıran kişi değil miydi? İnsanların hayatına kaybetmesine neden olan kişi değil miydi?
Alıntı:
Paralel yapıya ABD’den destek var. Bunlar farklı bir örgüt.
Alıntı:
Bu bir yargı sürecidir. Yargı süreci içersinde yargı elinden geleni yapacaktır. Bu olayın içerisinde de, neden kayyum tayin edildi? Demek lazım çünkü bir numarası kaçıyor. Hemen arkasında da usulsüzlük yoktur, yurtdışına para akışı yoktur diyor. O zaman neden kaçtın? Demek ki burada bir su kaçağı var. İnanıyorum ki Türk yargını gereken kararı verecektir.
Alıntı:
Basın özgürlüğü hakaret özgürlüğü değildir. Basın eleştiri yapar saygı gösteririm, yol gösterir saygı gösteririm ama bu da bir yere kadardır. Almanya’daki örnek bu bakımdan çok çok önemlidir. Aylarca beklemiyorlar, şansölye devreye giriyor ve hemen sonuçlanıyor.
Hangi Almanyadan bahsetti acaba

Aslinda artik yorum yazmaya bile degmezsin