Tekil Mesaj gösterimi
Eski 30.10.15, 09:53   #1
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3697
Mesajlar: 17,969
Ettiği Teşekkür: 73112
Aldığı Teşekkür: 67363
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Atatürk Geldi!...| Uğur Dündar

Cum­hu­ri­yet Bay­ra­mı­’nın coş­kuy­la kut­lan­dı­ğı bir 29 Eki­m’­de dün­ya­ya gel­di. Ağa­be­yi ise 30 Ağus­tos Za­fer Bay­ra­mı tö­ren­le­ri ya­pı­lır­ken doğ­muş­tu.


* * *


Kü­çük­lü­ğün­de 29 Ekim­ler­de­ki fe­ner alay­la­rı­nın ken­di­si için dü­zen­len­di­ği­ni, gök­yü­zü­nü tıp­kı bir ço­cu­ğun dü­şü gi­bi ren­ga­renk ya­pan ha­va­i fi­şek­le­rin de, do­ğum gü­nü­nü kut­la­mak için fır­la­tıl­dı­ğı­nı zan­ne­der “Bu ka­dar zah­me­te ne ge­rek va­r” di­ye dü­şü­nür­dü. Ta ki gü­nün bi­rin­de ar­ka­da­şı Sa­ba­hat­ti­n’­in “Ne saf­sın be, o ha­va­i fi­şek­ler se­nin için de­ğil, 29 Ekim Cum­hu­ri­yet Bay­ra­mı­’nı kut­la­mak için atı­lı­yo­r” de­yip, tüm ha­yal­le­ri­ni yı­ka­na ka­dar!..


* * *


Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.- - - - - - Sözcü - - - - - -

__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Redwine'in Mesajına Teşekkür Etti