Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.11.15, 16:28   #3
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3668
Ettiği Teşekkür: 72273
Aldığı Teşekkür: 66409
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: 7 Haziran'dan 1 Kasım'a Kaosun Gün Gün Tarihi

Dün kurstan bir aradaşla sohbet ediyordum... Konu Ankara'ki katliama geldi...

O arkadaşım Ankara'da ki bu olayı bir bir yaşamış biriyle tanışmış, onun anlattıklarını bana iletti, duyduklarım karşısında şok oldum, kanım dondu...

Aynen aktarıyorum...

İlk patlama olduktan sonra hayatta kalanlar yaralılara yardım etmek istemişler fakat polis bunları ve yararlıları ablukaya alarak biber gazı ve tazzikli su sıkmaya başlamış ki yaralılara yadım edilmesin ve yaralıların yanına sağlık ekiplerini yaklaştırmamışlar...

İlk patlamadan hemen sonra sakallı bir adam panik halindeki insanlara bu tarafa gelin güvenli diye yönlendirmiş ve ikinci patlama gerçekleşmiş...

Adam bunları ağlayarak anlatmış arkadaşıma...

İçim parçalandı...