Tekil Mesaj gösterimi
Eski 04.11.15, 04:33   #19
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46010
Aldığı Teşekkür: 39580
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Sandıkta Hile mi Var?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cem1907 Mesajı göster
Ben bundan sonraki tahminimi söyleyeyim.

Başkanlık sistemi için referandum'a gidilecek 330 sayısına erişilemedi.Bu durumda terör bıçak gibi kesilir ve 1-2 yıl sonra daha güçlü gelmek için erken seçimler olur.Bakın,görün istikrar sağlanınca nasıl terör bitti denilir ve erken seçim için bazı bahaneler bulunur.330 sayısı veya biraz daha fazlası bulunur ve referandum'a gidilir ve oradan çıkacak netice zaten bellidir.Sistem tamamen değişir!

Buyrun buradan yakın!
Sanıyorum Apo' nun ta 7 Haziran' dan itibaren neden sessiz kaldığını çözemedin?!

Sence Apo denen geveze neden bu kadar zamandır suskun?

Seçimler, ortaya AKP ile HDP' nin uygun şartları yeniden hazırladıktan sonra ''özerklik karşılığında başkanlık'' ve buna uygun ''yeni anayasa'' tartışmalarına yeniden başlanacaktır.

AKP ve HDP' nin meclisteki milletvekili sayısı Anayasa' yı referanduma götürmeden direk olarak meclisten çıkarmaya yetiyor.

Yani önümüzdeki dönem Apo eksenli bir siyaset ve bu siyasetin odağında ise ''başkanlığa karşı özerklik'' çalışmaları olacak.