Tekil Mesaj gösterimi
Eski 05.11.15, 11:34   #1
Redwine
4 Yıldızlı Aslan

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Dec 2013
Konular: 3238
Mesajlar: 15,877
Ettiği Teşekkür: 66347
Aldığı Teşekkür: 58730
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Biz Ona Boşuna Günümüzün Hasan Tahsin'i Demedik | Uğur Dündar

Hiç unut­mu­yo­rum, İz­mi­r’­in o li­mo­na­ta ta­dın­da­ki ni­san gün­le­ri­nin bi­rin­de, Atil­la Ser­te­l’­le Bor­no­va­’da­ki bir ça­ye­vi­nin bah­çe­sin­de otur­muş, kah­ve­le­ri­mi­zi içi­yor­duk. Saa­ti çok net ha­tır­la­mı­yo­rum ama, te­le­fon çal­dı­ğın­da gü­neş he­nüz te­pe­mi­ze çık­ma­mış­tı.
CHP Ge­nel Baş­kan Yar­dım­cı­la­rın­dan Bü­lent Tez­can arı­yor­du.
Üzün­tü­lü bir ses to­nuy­la “A­til­la Baş­kan, ne ya­zık ki Yük­sek Se­çim Ku­ru­lu (YSK) mil­let­ve­ki­li aday­lı­ğı­nı­zı dü­şür­dü. Ma­ale­sef YSK ka­rar­la­rı­na iti­raz et­me hak­kı­nız da yok!” di­yor­du.
Tez­ca­n’­ın be­lirt­ti­ği­ne gö­re; SSK emek­li­si bir ga­ze­te­ci olan Atil­la Ser­tel, YSK ka­ra­rıy­la “ka­mu me­mu­ru­” ilan edil­miş ve za­ma­nın­da gö­re­vin­den(!)is­ti­fa et­me­di­ği için aday­lı­ğı ip­tal ol­muş­tu.
Atil­la, ger­çek­le ör­tü­şen hiç­bir ya­nı bu­lun­ma­yan bu si­ya­si ka­ra­rı öğ­ren­di­ğin­de ne di­ye­ce­ği­ni bi­le­me­di. Bek­le­me­di­ği bu yap­tı­rım kar­şı­sın­da ade­ta şo­ke ol­muş­tu. Hak­sız­lı­ğa is­yan edi­yor ve hak­kı­nı Ana­ya­sa Mah­ke­me­si­’n­de ara­ya­ca­ğı­nı, ol­maz­sa mağ­du­ri­ye­ti­ni Av­ru­pa İn­san Hak­la­rı Mah­ke­me­si­’ne ka­dar ta­şı­ya­ca­ğı­nı söy­lü­yor­du.* * *


Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız.- - - - - - Sözcü - - - - - -

__________________
Redwine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla