Konu: Merkez Sağ
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.11.15, 01:20   #55
alkanaga
Uzman Üye

alkanaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 102
Ettiği Teşekkür: 4231
Aldığı Teşekkür: 6221
Rep Derecesi : alkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardıralkanaga şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Merkez Sağ

İnsanı yetiştirmediğin sürece hiçbir sistem tutmaz bir yerde. Sonuçta sistemleri işleten insan. Adama sosyalizm gereği yardım etsen, öbürü bağırır benim para mı bu tembele mi veriyon diye. Ya da desen ki arada sınıfsal fark kalkack desen," Hacı sen ne diyon millet yatarak mı para alacak, ben çalışçam enayimiyim " der. Bir yerde vergi kaçırır. diğer yerde devlet der. Kominiz terörle özdeşleşmiştir zaten.nSağcı denince aklına "Din" gelir. Kalanı adam için "Kafir" zaten. Kabul kapılarıda sıkıca kapalıdır. Bu ne sağ ne de sol... Sadece sığ bir cehalet bence. Ülkede ne sağcısı sağcı, ne solcusu solcu. Sadece menfaatler ve cehaletin cesareti ve korkusu var ...