Konu: Merkez Sağ
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.11.15, 01:45   #57
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2603
Ettiği Teşekkür: 161601
Aldığı Teşekkür: 177633
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Merkez Sağ

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cem1907 Mesajı göster
Rica ederim Ersan Bey!Sorum geneldir.Şimdi genel olarak soruyorum Hitler faşistmiydi?

İkinci genel sorum şudur: Siz madem beni medeni dünyadaki anlamını kaybetmiş olan sağcılıkla nitelendiriyorsunuz ve işin içinde gericilik var diyorsunuz;ben de gerici bir intiba mı algıladınız?

Ya da benden edindiğiniz intiba nedir?
Yahu Cem Yeminle güldürdün beni. Hitler faşistmiydi diye bana soruyorsun, pes yahu..

Sende gericilik asla yok. Faşistlik de yok. O kadar aptal değilim yahu, yazılanları değerlendirecek kapasite hala var.

* * *

Sosyal demokratlığın kişilerin ekonomik durumu ile yakından uzaktan ilgisi yok. Daha önceki yıllarda sağ partilere oy verdiğini başka konularda belirtmiştin

Biraz çevre, biraz da aile durumu ile ilintili ve biraz da sığ bigilere sahip olarak değerlendiriyorum.

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.