Konu: Merkez Sağ
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 08.11.15, 03:04   #59
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 986
Ettiği Teşekkür: 46007
Aldığı Teşekkür: 39573
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Merkez Sağ

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Cem1907 Mesajı göster
Sığ bilgiler?Hangi kıstasa göre Ersan Bey?

Hitler faşist değil,nasyonel Sosyalist idi.Terminolojide kelimlerin anlamları sonradan yüklenenler değil kökenleridir.

Faşizim= İtalyan milliyetçiliği

Faşist veya Faço= İtalyan milliyetçisi.

Sonradan yüklenen anlamlar bana göre geçersiz çünkü tüm totaliter rejimlerde baskı söz konusudur.

Son 13 yıldır Chp'ye oy veriyorum,daha önce vermedim.Doğrudur zira Atatürk'ün vefatını takiben Chp'nin Atatürkçü bir politika izlediğine hiç inanmadım.Bana göre Atatürkçülük geçmişte yaşamak ve yerinde saymak değil çağa ayak uydurmaktır.

He ya... Hitler alman nasyonal sosyalisti de, Mussolini faşist...

Kim kimden feyiz almış, artık yorumunu sana bırakıyorum

...

13 yıldır CHP' ye oy veriyorsun...

Tamam... Doğrudur da...

Zaten Demirel' de 13 yıldır CHP' ye oy veriyor... Hatta akıl bile veriyordu son yıllarda...

Asıl mesele 13 yıl ve daha öncesinde verilen sağ oylarla başladı...

Merkez sağ diye Menderes' e, Demirel' e, Özal' a, Çiller' e, Mesut' a falan verilen oylar işte bugünleri hazırladı...

Sonuç ortada...

Merkez sağın tüm oy potansiyeli şimdi AKP' de...

Yani ve kısacası...

İyi halt ettiniz de;

Yaptığınız kötülüğün farkında mısınız?