Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.11.15, 11:19   #1
Redwine
İzindeyiz ATAM

Redwine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 3668
Ettiği Teşekkür: 72248
Aldığı Teşekkür: 66392
Rep Derecesi : Redwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardırRedwine şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart "Devret" Bahçeli! | Rahmi Turan

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi eleştiriyorum diye bazı fanatik MHP’lilerden tepkiler geliyor “MHP düşmanı” olmakla suçlanıyorum.
Oysa ben onlara düşmanlık değil dostluk yapıyorum. Sözlerim acı olabilir ama, malûm, “Dost acı söyler.”
Ben Devlet Bahçeli’nin MHP’nin başından gitmesi gerektiğini, yıllardır söylüyorum. Hemen her MHP kongresinden önce bunu yazdım ama MHP’li delegelere bir türlü anlatamadım.

MHP sempatizanı bir arkadaşımdan bir mektup aldım. Aynen naklediyorum:
“Bıktırdı artık bu Devlet Bahçeli.
17 yıldır mızmız politikaları ile milleti kendinden nefret ettirdi!
1999’da MHP yüzde 18 oy alıp Meclis’e ikinci parti olarak girerken kendisine teklif edilen Başbakanlığı garip bir şekilde reddetti. Ardından Cumhurbaşkanlığı konusu gündeme geldi. MHP’li bir ismin Cumhurbaşkanı olması mümkünken teklifleri reddetti. Bahçeli yandaşları, aday olan Devlet Bakanı Sadi Somuncuoğlu’nu makam arabasında hırpaladılar!”

Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız

- - - - - - Sözcü - - - - - -