Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.11.15, 07:53   #1
Çengelli İğne
«... Beklenen Şarkı ...»

Çengelli İğne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1654
Ettiği Teşekkür: 33017
Aldığı Teşekkür: 32006
Rep Derecesi : Çengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardırÇengelli İğne şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Post Hop Dedik İmam Efendi, Kendine Gel | Emin Çölaşan

Sevgili okuyucularım, adamın birinin Facebook sayfası var. Bu adam o sayfada açıkça siyaset yapıyor, sağa sola hakaretler yağdırıyor, hiç utanmadan küfrediyor.
İşte dün baktığımız sayfasından birkaç örnek:
“Atatürkçüyüm deyip de HDP’nin barajı aşması için çalışmak, karısının ütülediği gömlekle metresine giden pezevengin haline benziyor.”
Bir örnek daha:
“AKP neden başarılı oluyor diyen zavallılar, biz neden başarısız oluyoruz deseniz sorun çözülecek.
CHP 90 yıldır, MHP 45 yıldır var. Ama icraat yapan, üreten ve ülkesini dünya devleri arasına sokan tek parti 13 yaşındaki Ak Parti.”
Bir başka örnek… Yanında Atatürk’ün fotoğrafı da var:
“Müslümanlar, 10 Kasım kurtuluş bayramınız kutlu olsun.
Müslümansan hilafeti neden yıktın?
Ezanı niye yasakladın?
Ayasofya’yı neden kapattın?
Kuran harflerini neden yasakladın?
Şapka için alimleri neden astın?
Neden soyağacın çıkartılamıyor?
Tüm devrimlerin İslam’a neden aykırı?”

* * *
Peki kim olabilir Atatürk’e dil uzatmaya yeltenen bu şahıs, neyin nesidir?..
Bu şahıs bir devlet memuru. Acaba nerede çalışıyor?
Bir imam!..
Ankara’da Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Balgat Camii’nin imamı.
Maaşını Diyanet’ten alıyor.
Adı ne?
Elvan Bal.

* * *
Şimdi yine dönelim imam efendinin Facebook sayfasına ve bir bölümü daha okuyalım.
10 Kasım Salı günü burada çıkan “Atatürk’ün Hedef Gösteren Mektubu” başlıklı yazımı benim büyük boy fotoğrafımla birlikte sitesine aynen koymuş.
İmam efendi hiç çekinmeden, hiç utanmadan şu ifadeyi kullanıyor:
“Bu yazıyı okuduktan sonra aynen şöyle dedim.
Vay o. çocuğu vay.
Senin Bizans artığı bir pislik olduğunu zaten biliyorduk dedim.”
Ve yine hiç utanmadan, korkmadan ve çekinmeden benim ölmüş anama “Orospu” diyebiliyor.
Bunları ortaya çıkaran muhabirimiz Ali Ekber Ertürk belgeleri dün sabah önüme getirdiğinde önce inanmak istemedim.
“Bir din adamının bu kadarını yapması mümkün değil” dedim.
Pekala mümkünmüş!

Not: Yazının devamını okumak için, aşağıdaki linki tıklayınız

Sözcü

Çengelli İğne isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Çengelli İğne'in Mesajına Teşekkür Etti