Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.11.15, 00:27   #5
Slower
Yasaklı Üye

Slower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 122
Ettiği Teşekkür: 14240
Aldığı Teşekkür: 8657
Rep Derecesi : Slower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisiSlower muhteşem birisi
Ruh Halim: Cok Dertli
Standart Cevap: Adım Adım Alkol Yasağı!

Yasaklar insanları daha çok çeker fikrine katılıyorum fakat adabıyla içene hiç bir yasak yok bence..

Her hafta ayrı bir şehirdeyim şehirlerin belirli yerlerinde müzikollü içki içilecek bir çok mekan mevcut (ben bir tek Kayseri'de rastlamadım) hatta yola 2-3 arkadaşımla beraber gideriz kafa dağıtmak için biz dahi girip, içip eğlenip gidiyoruz otelimize..

Evinde içmek isteyenler içinde Tekel bayiler saat 10'a kadar açık sınırlama yok istediğiniz kadar alıp evinize götürüp içebilirsiniz.

Tekel bayilerde neden saat sınırlaması var ? Her kez bir değil ki kardeşim bizim insanımızın içinde eşşek dolu gece saat 12'de kapımın önünde elinde içki şişesiyle bağıra bağıra geçen bir dangalak ben görmek istemiyorum.

Yani diyeceğim o ki İçki içmekte bir yasak yok olacağını da zannetmiyorum endişelenmeye gerek yok. Sadece bir kaç sınırlama getirilmiş oda yine bizim huzurumuz için.
Slower isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Slower'in Mesajına Teşekkür Etti.