Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.11.15, 15:12   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 541
Mesajlar: 2,815
Ettiği Teşekkür: 21794
Aldığı Teşekkür: 11418
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Telkin ve Tavsiye

TELKİN VE TAVSİYE


Dua et,
karanlıklar ışık olsun,
duaların kabul olduğunda tüm yaşamın ışık ve aydınlık olsun.


Şükret,
ki şükür en büyük ibadetlerin başıdır,
gönlün huzur bulsun, senden kötü durumda olanların farkındalığı benliğini
doldursun.


Tövbe et,
Yüce Tanrı işlediğin günahlardan dolayı tövbeni kabul ederse, Takva ehli insanlardan ol..


Şeytana uyma ki!
Tanrı seni korusun.
Eğer inancın tam, itikatın sağlam, akli ferasatin arızasız ve Tanrı sevgin daim ise, ölmeden önce inancına göre tövbeni, ölüm anında inancına göre kelimeyi şahadeti, ölümden sonra cenneti nasip eylesin..


Şayet yaşarken,
tüm uhrevi ve dünyevi işlerinde merdiven altı dinciler, merdiven altı sahte bilginler, merdiven altı tacirler ile haşır neşir olmuşsan, verdiğin tüm kararların, siyasi tercihlerin de dahil olmak üzere, akli ferasetin ulvi ve milli değerlerin gerisinde kalmış, acziyet ve yokluğunu çektiğin dünyevi değerlere akli ferasetini ipotek ederek yanılmışsan, sen genede tövbe etmekten, işlediğin günahlardan dolayı Tanrı'dan merhamet ve af dilemeye devam et...


Duaların hep içi dolu olsun,
Kulakların sahici sesleri duymaya açık olsun,
Seni soyuyorlar dendiğinde;
size ne, soyuyorlarsa beni soyuyorlar deme,
saçı bitmedik yetimin hakkına tecavüz edilmesine izin verme!
Kurulmuş olan idari sistemin, dünya idari sistemleri içinde ayrıcalıklı ve insan olmaya yaraşır en iyi düzendir. Adı Atatürk Cumhuriyetidir. Bu Cumhuriyetin en önemli ilkesi LAİKLİKTİR!


Dini ve din ile ilgili inançların, safsataların, merdiven altı hocaların dayattıklarını din sanıp, dini siyasete alet etmeye çalışan siyasetçilere çocuklar adına gençler adına ülkenin geleceği adına izin verme!


Hiç bir hak;
Türkiye Cumhuriyeti devletinin varlık ve bağımsızlığına, devletin ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğüne, Atatürk ilke ve inkılaplarına aykırı olamaz. Şayet buna aykırı haklardan söz eden olursa, uygulamalarının başarısız olması için tavrını, etkinliğini, katkını esirgeme şayet duaları yaparken ilkelerin yara aldığı kanaatine varırsan Tanrı'ya yakarırken bu durumu hiç unutma!


13.11.2015
Mustafa AKTEN
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.